Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elítélendő ha egy férfi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha egy férfi így bánik az aranyásókkal?

Figyelt kérdés
Ha megtudom hogy olyan a nő, aki inkább pénzre megy pl.: drága étterembe akar menni, vagy látszik rajta hogy elvárja hogy a férfi halmozza el drága dolgokkal, akkor én általában azt szoktam csinálni, hogy egy drága étterembe "meghívom", utána evés vége felé kimegyek a mosdóba és onnan szépen lelépek, aztán az a nő oldja meg a számlát ahogy akarja, az már nem az én dolgom.
2018. ápr. 19. 22:28
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a múltkor olvastam neten. Akkor lennél korrekt, ha vagy el se vinnéd a csajt a drága helyre vagy előtte megbeszélnétek, hogy felesben fizettek.


Így mit vársz? Hogy a csaj majd magába száll, megbánja bűneit és onnantól csak a belső értékeket keresi egy férfiban? Ne nevettess... ez kb. önbíráskodás. Ettől semmi se fog jobb irányba mozdulni.

2018. ápr. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
74%
Ez egyedul a te reszedre szanalmas. Mindenki szemeben te leszel a luzer :"D.
2018. ápr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
23%
Elég sokatmondó az itteni felhozatalról, hogy egy aranyásót többre tartanak, mint azt, aki a megfelelő szinten bánik vele. Azért megnézném a válaszokat fordított felállásban is...
2018. ápr. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
85%
Senki nem tart géppuskát a hátadhoz hogy egy "aranyásóra pazarold az időt" Itt inkább úgy néz ki hogy te vagy egy lehuzós, lejmista aki népnevelőnek képzeli magát!
2018. ápr. 19. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
7%

Ez ugy lenne jo es tokeletes ha meg is tudnad dugni. 0 penz befektetessel. Es utana ez a ettermes dolog.

Nah....akkor azt mondom ez a f**agyerek. Komolyba nyomja. Ez igen!!! Nem semmi.

De igy....haaaat....ezt egy mezei jol kinezo pasi is megcsinalja.

2018. ápr. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
86%

Eleve gáz ez a "látszik rajta, hogy a férfi halmozza el drága dolgokkal". Mi az, hogy látszik rajta? Ez hogyan látszik valakin? Egyébként sem tart senki pisztolyt a fejedhez, hogy olyanokkal randizz, akik valami miatt taszítanak vagy elítéled őket stb...Másrészt pedig nem értem ezt az egészet, szeritnem nem vagy normális. Elítéled, ha a nő hagyja, hogy meghívják őt egy drágább étterembe, mert akkor már aranyásó és milyen dolog, hogy telezabálja magát a te pénzeden, ugyanakkor azt teljesen normális viselkedésnek tartod, hogy valakit meghívsz valahová, eszel, majd váratlanul otthagyod a francba, kvázi bosszúból...Konkrétan átvered az embereket. Szerintem ez borzasztó bunkó, paraszt viselkedés és biztos, hogy nagyon mérges lennék és ezt szóvá is tenném. Nem az zavarna, hogy nekem kell fizetni, hanem ez a suttyó viselkedés, ami még eszméletlenül nevetséges és szánalmas is.


Tudod ezt egy normális ember úgy oldja meg, hogy felméri a helyzetet és a pénztárcájának megfelelő programot választ. Ezt meg lehet beszélni és, ha esetleg a csaj olyan helyre akar menni, ami neked drága, akkor mérlegelsz és átgondolod, hogy belefér-e vagy sem és kinyitod a kicsi szádat és megmondod neki, hogy mit gondolsz. Ha nem szeretnél odamenni, akkor szólsz és felajánlasz egy másik helyet, megbeszélitek, ha pedig neked is tetszik az ötlet, akkor belegyezel. Valamint ilyen színjátékokra sincsen szükség, mert azt is normálisan meg lehet beszélni, ha azt szeretnéd, hogy mindenki fizesse a maga részét. Ennyi, tudod, ezt úgy hívják, hogy kommunikáció...

2018. ápr. 19. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
6%
Őszintén nem értem a sok kiborulást. Ahogy látom, ez elég nagy jel nekik. Jól teszed.
2018. ápr. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
20%
így kimarad a dugás,úgyhogy ez nem egy jó terv.
2018. ápr. 20. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
30%
csóró filléres proli vagy..., :) Drágám, a jó csajok esetleg álmodban állnak szóba veled. Ha egyáltalán...
2018. ápr. 20. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
53%

na, megjelentek a prolizó dzsúzok...

Ezt a szöveget kellett volna lenyomnotok, a barakkok előtt, amikor a 7.62-essel nézték meg milyen színű agya van nagyapátoknak...

2018. ápr. 20. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!