Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elítélendő ha egy férfi így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélendő ha egy férfi így bánik az aranyásókkal?

Figyelt kérdés
Ha megtudom hogy olyan a nő, aki inkább pénzre megy pl.: drága étterembe akar menni, vagy látszik rajta hogy elvárja hogy a férfi halmozza el drága dolgokkal, akkor én általában azt szoktam csinálni, hogy egy drága étterembe "meghívom", utána evés vége felé kimegyek a mosdóba és onnan szépen lelépek, aztán az a nő oldja meg a számlát ahogy akarja, az már nem az én dolgom.
2018. ápr. 19. 22:28
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
87%

Bravo Robin Hood! Biztos bejegyeztetik a neved Mátyás legendái mellé, mint a gazdag csávók önzetlen megmentője!


Egy hős születik... úgyhogy válasz nevet, hogy emlékezzen rád az utókor.

2018. ápr. 19. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
53%
Ember, meghívod vacsorára, igaz, elcseszel rá 50k-t, de legalább alaposan kikormolsz egy luxusribit reggelig. Az általa vázolt helyzetben így maximum vacsoráztál egy jót, miközben mindenhol rögzítik a pofikádat különféle beltéri kamerák, térfigyelők stb. Rá se ránts, ne is foglalkozz ezekkel. :D (cinikus nevetés)
2018. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
45%
Jav.: általad*
2018. ápr. 19. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
65%
Mindenkinek kell valami, ami kitölti az életét...
2018. ápr. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Elítélendő, rosszabb vagy mint azok a nők. Náluk legalább tudod hogy mi a szándékuk, mire mennek, ha nem akarsz befizetni rájuk nem kell. Ezzel szemben te szimplán egy tapló vagy.
2018. ápr. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
69%
Bravo, csoro prolika.
2018. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
80%

Bravo! Gratulálok igazi Taj paraszt aki ráadásul egy ruppótlan szerencsétlen, nem férfi hanem egy rakás nulla

Ha látod hogy Ti nem egymást keresitek akkor minek az egész herce hurca ? vagy ingyen akarsz vacsorázni?

2018. ápr. 19. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
16%
Nem tudom, de szerintem vicces :)
2018. ápr. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
63%
neked vicces lenne ha valaki igy viselkedne??
2018. ápr. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
79%
Olvastad az evés vége felé.... kimegy tehát előbb jóllakik majd lelép es erre még büszke is mekkora TAHÓ
2018. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!