Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha randit kérek valakitől, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha randit kérek valakitől, de halogatja, az feltétlen rosszat jelent?

Figyelt kérdés
Régóta ismerem a lányt és én úgy érzem kedvel. Viszont van egy megbeszélt randi amit mindig halogat, hogy majd felvételi után. Persze azóta is folyamatosan eljár bulizni, meg mindenhova, nem tanul egész nap. Ha érdekelném nem azonnal eljönne?
2010. jún. 11. 17:14
 1/10 A kérdező kommentje:
20 f
2010. jún. 11. 17:17
 2/10 anonim ***** válasza:
Hát 1-2 alkalom halasztás semmit sem számít.De ha már 3-4-szer is elhalasztotta a randit,akkor nem hinném,hogy túlságosan bejössz neki.:S
2010. jún. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem érdekelnéd, visszautasított volna.
2010. jún. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%, sajnos tapasztalatból mondom, hogy nem feltétlen. Csak vannak lányok, akik "nem akarnak megbántani".
2010. jún. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
épp ez a bajom... de látszólag bejövök neki.. nagyon aranyos lány. általában érezni szoktam, ha van valami, és itt szerintem van valami. De nem szeretném elbízni magam. Naponta órákat beszélgetünk át msn-en, élőben rendes puszit-kap-ad. Élőben is elvagyunk. Mittudomén. Sms-ekre válaszol, volt, hogy közölte, hova megy bulizni mi meg lementünk hozzá, küldtem smst, válaszolt, hogy persze, jön. Mittudomén. meg úgy érzem kiszakítottam az életéből, pozitívan, mióta ismer megváltozott az életszemlélete és úgy érzem felvett dolgokat amik rám jellemzőek. ez is mind pozitív. de elég?
2010. jún. 11. 17:29
 6/10 A kérdező kommentje:
igazából meg, mondott egy időpontot, hogy azután biztosan. De én úgy vettem észre előbb is ráérne.
2010. jún. 11. 17:30
 7/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha érdekelném nem szakítana rám időt?
2010. jún. 11. 17:31
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem tehetsz mást, megvárod azt az időpontot, aztán lesz ami lesz.
2010. jún. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá konkrétan:

hogy azért halogatja mert tényleg nem ér rá

vagy esetleg nem tetszel neki és mondja el nyugodtan az igazságot

2010. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
várj, így elsietni a dolgokat 14 éves korban, vagy 50 éves korban szokás. jelenleg szó sincs ilyen kérdésről, hogy tetszek-e neki. ha eljön, és jól érezzük magunkat, akkor derül ki, hogy tetszek-e neki. addig esetleg nyílt titok. tabu.
2010. jún. 11. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!