Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elszeretni valakit valakitől?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elszeretni valakit valakitől?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyi annak az esélye,hogy valakit elcsábítson valaki a párkapcsolatából?Szerintetek sikerülhet,vagy az esetek nagyrészében,marad minden a régiben?Mennyire kell kitartónak lenni.A maradiak haggyanak:"Ez szemét dolog,én nem tennék ilyen senkivel,mert mi van ha velem teszik"-ezt mindenki tudja,de vannak kivételek......
2010. dec. 30. 17:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Akit te el tudsz szeretni mástól, azt más is el tudja tőled. Van, akit lehet, van akit nem. Ha őszintén szereti a párját, akkor próbálkozhatsz bárhogy, bármennyit, nem fogod tudni. Másnál sikerülhet 1-2 éjszakára. Tartós kapcsolat alakulhat-e ki így? Kicsi rá az esély. Jön majd egy másik nő, aki meg tőled veszi el.
2010. dec. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez csak azon múlik, hogy mennyire őszintén szereti a párját az, akite l akarsz csábítani. Ha őszintén, feltétel nélkül szereti, akkor nem fogja megscalni, ha meg igen, akkor ott nincs valami rendben.


18/F

2010. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt nem mindenki tudja megtenni, pl én sem elvből...

Van egy srác, nagyon tetszik, ő is tudja ezt, most alakul egy kapcsolat neki egy másik lánnyal, de szerintem még nem szerelmes, bár nem tudom biztosra. Eszembe sem jutott, hogy elcsábítsam, de nem is hiszem, hogy menne, max. rámászhatnék, de ettől csak zuhannék a szemében, bár tény, hogy mindenhez két ember kell, de az élet úgyis összehoz vele, ha egymásnak vagyunk teremtve, ha meg nem akkor felesleges erőltetnem ,és hinnem benne, ezt már megtanultam...:(

20/L

2010. dec. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Én megtettem :) Nem nagy dolog :)
2010. dec. 31. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
és jó vele vagy csalódtál?mi a véleményed?kár volt?
2010. dec. 31. 09:48
 6/14 anonim ***** válasza:

én most pontosan egy ilyen dolog "résztvevője" vagyok...

Már jól ismerem a srácot és még tényleg nem csalta meg a párját, viszont féléve elkezdett felém kezdeményezni...Igen az elején kikötött bizonyos dolgokat, de érzem a változást még pedig az én javamra...én annyival tudom őt úgymond támogatni,hogy meghallgatom őt és nem hánytorgatok fel neki semmit , esetleg amiatt h pár napig nem tudunk beszélni...

De ezt nagyon át kell gondolnod, hogy ha esetleg miattad otthagyná a másikat akkor te vele maradnál és megérné e, mert én személy szerint nem várom el hagyja ott a másikat legalábbis elsősorban ne miattam hanem maga miatt :)

Sok sikert

2011. jan. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

én is ebben a helyzetben voltam.

mikor megismerkedtem a barátommal, kapcsolatban volt egy lánnyal már 2 hónapja. kedvelte, de nem szerette igazán. úgy indult az ismeretségünk, hogy megpróbált összehozni egy félénk haverjával, de aztán elkezdtünk beszélgetni. egyre többet, míg a végén elhívott moziba, persze, mint barátok, mert a barátnője is elment pár fiúval bulizni.

már akkor mindketten éreztük, hogy ez több a barátságnál.

utána is találkozgattunk de nem történt megcsalás. mármint csak érzelmi, mert belém szeretett és én is belé.

később ott hagyta a barátnőjét, és most együtt vagyunk.


még elég friss kapcsolat és nagyon boldog vagyok vele, egyre jobban szeretem:) nem bántam meg, viszont sokáig nagyon szemétnek éreztem magam, holott nem szándékos volt.

csak úgy jött magától.

L/16

2011. jan. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
hát mitmondjak...most lehet lefogtok nézni de ezt csak direkt csináltam...mert ugy volt h én jövök össze vele meg minden...legalábbis azthittem...de egy másik sráccal jött össze és ez nem esett nekem jól...utánna egy évire rá elvettem a sráctól és a csajnak meg megndtam h csak direkt csináltam....nemekellett hozzá sokminden kicsit bókolsz, kedveskedsz ha baj van ottvagy neki, stb...
2011. jan. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
és?
2011. jan. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
és bekapod a farkam
2011. jan. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!