Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bő 1 hónapja megismerkedtem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bő 1 hónapja megismerkedtem egy lánnyal, de csak halogatja a randit.. Ilyen helyzetben mit csináljak?

Figyelt kérdés

Bő 1 hónapja megismerkedtem egy lánnyal /távkapcs.lehet belőle 190kmre vagyunk egymástól/

meg is beszéltünk randit egyik hét végén és mikor közeledik a találka ilyeneket mond h azért nem avatta be még a szüleit mert rossz kedve van vagy pont másért stb stb

Mondom h megkellene beszélnünk a randit ő erre h hagyjam ezzel.Volt egy hosszú kapcsija sztem nem tette magát túl mert vannak olyan kiirásai az msnjére sztem rá utal

. Kifogytam az ötletekből és v.mikor nem lehet megvigasztalni.Most mit tegyek?Várjak legyek türelmes talán????Köszönöm a válaszokat


2009. ápr. 9. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is voltam hasonló helyzetben. Ha most volt túl egy szakításon, lehet fél belemenni egy távkapcsolatba nehogy ez is fájdalmat okozzon neki. De ez természetesen korán se biztos. lehet, hogy csak nehéz megoldania. Hol akartok találkozni? A te városodban az övében? Ezek nem egyszerű dolgok. De nem érdemes túl sokat várnod. Kérdezz rá, mit szeretne. Konkrétan kell vele beszélni, és ha nem akar semmit mondja meg.
2009. ápr. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Talizni konkrétan Pesten szeretnénk nekem sem kell olyan messzire menni neki se és ugye Pesttől nem távol lakik így jobban ismeri mint én
2009. ápr. 9. 20:29
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem mond meg neki, hogy ha nem akar veled találkozni, akkor mondja meg és békénhagyod, vagy ha csak baráti kapcsolatot akar, és abba te is szívesen belemnnél, akkor legyetek csak barátok, de ne rázzon le.
2009. ápr. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
vagy ne nyaggasd és várj rá, ha tényleg úgy látod, vagy kérdezd meg tőle konkrétan hogy akare- találkozni
2009. ápr. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
semmi értelme valamelyikötök ugy is félre fog lépni!
2009. ápr. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hagyd. Nem kényszer a tortaevés. Ebből sok jó nem sül ki. Keress egy olyan lányt, aki szívesen találkozna veled. Sok sikert!
2009. ápr. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!