Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért halogatja a találkozást?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért halogatja a találkozást?

Figyelt kérdés
MSN-en megismertem egy lányt, és már tényleg szeretnék találkozni vele, de ő mindig halogatja. Pedig állítólag 2 srácot is dobott miattam, és állítólag ő is akar velem. De amikor közeledünk a megbeszélt időponthoz, azt mondaja, h nem tudja, meg ilyen baromságokat. Hát most mi a baja? És mit csináljak?
2009. szept. 11. 12:29
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem ő lenne az első lány aki chaten mindenben benne van, de élőben már nem ilyen bátor.

Másrészt az is lehet hogy beijedt, hogy elmúlik a varázs ha személyesen is találkoztok. Netes ismerkedésnél nagyon is benne van a pakliban a csalódás a fizikai találkozásnál. Pl. valakiről aki sziporkázó poénokat írt kiderülhet hogy kopipészttel nyomatta valami viccoldalról, élőben meg meg sem tud szólalni. Vagy a fényképen jól néz ki, de ott nem érződik a szaga. Ilyesmik. lehet hogy csak ettől fél.

2009. szept. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Szó szerint sopat a csaj!!!Hagyd a fenébe akármit is mond hazudik.
2009. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Szó szerint szopat a csaj!!!Hagyd a fenébe akármit is mond hazudik.
2009. szept. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ÓÓÓÓÓÓÓÓ de rohadtul igazad volt 2.! Hazudik hazudik hazudik....van másik. De a kkor mi a p-ért csinálta????? Embeeeeeer!! Rohadt becsapva érzem magam.
2009. szept. 11. 20:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Figyelj sajnos vannak ilyen unatkozó kis libák akik ezekben élik ki magukat.Kettőbe én is belefutottam.Mindegyik netes volt.De csak az egyikkel lett volna találka.De az se történt meg.Nem vágott földhöz de azért bosszantott egy kicsit.Tanultam belőle és azóta óvatosabb vagyok.Nem szabad naivnak lenni az ilyen netes ismerkedésnél.Meg amúgy se.Második voltam.
2009. szept. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi tesó. Nők.
2009. szept. 12. 11:20
 7/8 anonim ***** válasza:

Na megnyugodtam. Nem csak én (meg pár spanom) futottam már bele ilyenekbe. Ahogy mondtam nem ő lenne az első...

Gondolom így ki tudják élni magukat anélkül hogy konkrétan megcsalnák a pasijukat. A másik verzió amikor a szende szűz megjátssza a rosszlányt. Haverom beszopott egy párórás fölösleges vonatutat így.

Ismerkedj inkább élőben.

2009. szept. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Velem is volt ilyen, több hónapig szórakozott velem egy csaj, utána azt mondtam neten soha többé nem ismerkedek. Semmi értelme. Jobban mondva az az értelme, hogy "hogyan tedd tönkre az egód, és az önbizalmad a nőkkel kapcsolatban" Élőben rengeteget lehet tanulni. Járj tánciskolákba, meg bulizni. Egyébként nézd meg más szemmel az ilyen csajok képeit! Általában nem selfie-k, nem a kezében van a kamera, hanem valaki kívülálló lefotózta őket! Nagyon is rendben van az ilyenek szexuális élete! Abszolút nem kell őket sajnálni!
2015. jan. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!