Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ennek a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a fiúnak csak akkor tetszem, ha bulizós vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megismertem egy 28 éves fiút 2 hónapja egy koncerten. Sosem szoktam ilyen helyeken ismerkedni, de vele teljesen mesebeli volt a találkozásunk. Egyre többet vagyunk együtt, csinálunk ilyen-olyan programokat, de ő mindig bulizni szeretne menni és azt hiszi, hogy mivel ott ismert meg, én is mindig bulira vágyom. Az igazság az, hogy nem igazán szeretek bulizni, táncolni igen, de ezek az állandó őrült hajnalok nem igazán az én stílusom. Sokkal visszafogottabb vagyok és van, hogy péntek este csak begubózom itthon egy pohár borral és filmet nézek. Ő úgy ismert meg, mint egy vad, szexi lányt, akivel az élet egy nagy kaland. A valóság viszont ennél sokkal unalmasabb (bár kinek mi). Hogy tudnék erről vele beszélni? Kezdek beleszeretni, de attól félek, nem úgy ismer, mint amilyen én valójában vagyok. És nem tudom, mennyire kell neki egy ilyen lány..

24/L


2018. ápr. 1. 21:16
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Mivel már nem vagytok tinik, legalábbis a korotokból ez jött le, nyugodtan elmondhatod neki, amit itt írtál. Nem vagy az a túl pörgős csaj, de viszont szeretsz utazni, kirándulni. Ha valóban többet akar tőled, akkor nincs gond, ha nem, akkor viszont nem vagytok egymáshoz valóak. Bár 28 évesen már kicsit másképp gondolkodik az ember... :)


De pl. az első barátnőmet P.mobil koncerten ismeretem meg. 2,5 éves kapcsolat volt.

30f

2018. ápr. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!