Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek ennek a fiúnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ennek a fiúnak csak akkor tetszem, ha bulizós vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, megismertem egy 28 éves fiút 2 hónapja egy koncerten. Sosem szoktam ilyen helyeken ismerkedni, de vele teljesen mesebeli volt a találkozásunk. Egyre többet vagyunk együtt, csinálunk ilyen-olyan programokat, de ő mindig bulizni szeretne menni és azt hiszi, hogy mivel ott ismert meg, én is mindig bulira vágyom. Az igazság az, hogy nem igazán szeretek bulizni, táncolni igen, de ezek az állandó őrült hajnalok nem igazán az én stílusom. Sokkal visszafogottabb vagyok és van, hogy péntek este csak begubózom itthon egy pohár borral és filmet nézek. Ő úgy ismert meg, mint egy vad, szexi lányt, akivel az élet egy nagy kaland. A valóság viszont ennél sokkal unalmasabb (bár kinek mi). Hogy tudnék erről vele beszélni? Kezdek beleszeretni, de attól félek, nem úgy ismer, mint amilyen én valójában vagyok. És nem tudom, mennyire kell neki egy ilyen lány..

24/L


2018. ápr. 1. 21:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Te inkább introvertált típus vagy, aki otthon paplan alá bújva TV-zne a barátjával, ő meg extrovertált, aki szét akarja kapni a világot, és ehhez társat keres.

Nem fog működni hosszútávon.

2018. ápr. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyszer hívd el te valami nyugis programra. Egy kávé, egy séta ilyesmi.

Egy ilyen alkalmával próbálj beszélgetni vele hobbikról ,mit szeret csinálni szabadidejében és mesélj magadról.

Ha nem veszi a lapot akkor nyíltabban beszélj vele erről.

Ha úgy tűnik hogy nem menne akkor hagyd.

2018. ápr. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

"Te inkább introvertált típus vagy, aki otthon paplan alá bújva TV-zne a barátjával."


Nem a paplan alatt szeretnék vele TV-zni esténként, egy kapcsolatba kellenek izgalmak, de nem feltétlenül az, hogy részegen szétcsapjam magam ezer idegen között minden hétvégén, számomra vannak izgalmasabb dolgok is, pl. közös utazások, kirándulások.

2018. ápr. 1. 21:34
 4/11 anonim ***** válasza:
49%

"Sosem szoktam ilyen helyeken ismerkedni"

Ha egy fiatalos rendezvényen nem ismerkedsz, akkor már meg sem merem kérdezni, hogy hol...

"de vele teljesen mesebeli volt a találkozásunk"

Gondolom, fehér ló meg minden.


Két hónapja együtt vagy vele nem esett még le neki, hogy te amúgy nem vagy bulizós fajta?

Vagy játszod magadat és próbálsz alakoskodni?

2018. ápr. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Meg az elejen mond meg neki hogy te mit szeretnel!
2018. ápr. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd vele a dolgokat hogy te milyen vagy... kérdezd meg ő milyen mi fontos neki....


Ugyanígy vagyok egy nővel azt gondolom nem leszek elég érdekes számára hosszútávon. A közeljövőben tisztázni fogom ezt vele, de az is lehet én érzem rosszul és ő is inkább szereti a nyugodságot, mintsem a bulizást. De ez csak akkor fog kiderülni ha megbeszélem vele...

2018. ápr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

"Ha egy fiatalos rendezvényen nem ismerkedsz, akkor már meg sem merem kérdezni, hogy hol..."


Uhh, te aztán elég egyszerű vagy:D Tudod, nem mintha magyarázkodnom kellene, de elég sok emberrel találkozom a munkám során, olyan társasági eseményekre járok, ahol azonos érdeklődésű emberekkel tudok beszélgetni egy pohár bor mellett. Nekem pl. ez izgalmasabb egy fokkal, mint mikor full részeg srácok kevernek oda azzal, hogy dumáljunk. Ja, ő nem ilyen volt.

2018. ápr. 1. 22:11
 8/11 anonim ***** válasza:
37%

Nem igazán értem akkor, hogy mit keresel koncerten, amikor amúgy részeg manuszok zaklatják az előkelő fejedet.


Istenem, 24 éves takony aztán azt hiszi, ő a Diana hercegnő, pff...

2018. ápr. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
:D Hát ez volt a legjobb komment eddig!
2018. ápr. 2. 00:01
 10/11 anonim ***** válasza:
Itt az a gond,hogy te 2 hónapja színlelsz,és nem magadat adod.Hogy lehet így elkezdeni egy ismerkedést ? Hogyhogy 2 hónap alatt nem történt olyan beszélgetés,amiből ez kiderült volna ? Csak buliztatok,aztán ennyi ? Nagy a valószínűsége hogy ő nagy bulizós,te ugye nem,így ez nem fog működni.
2018. ápr. 2. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!