Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem akar megismerni, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar megismerni, ha tetszem neki? Amit be is vallott korábban.

Figyelt kérdés
Korábban még azt is mondta hogy fél tőlem. Aztán a múltkor egy buliban látott mással táncolni,odajött,és mondta hogy: ezaz,tegyem féltékennyé! Totál nem értem a szitut.Egyszer szeretne velem lenni,aztán meg másokkal ismerkedik, néha a szemem előtt.

2018. febr. 10. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, hogy ha te tudod, hogy tetszel neki akkor miért nem lépsz te? Pl. az ominózus buliban odamenni hozzá és megkérdezni, hogy mikor akar végre felkérni.

Amit ő csinál az pont az, hogy féltékennyé tegyen, te meg igazából nem is akarod őt túlzottan, ha ennyire nem vágod mit szeretne és a kisujjadat sem mozdítod a dolgok előrehaladását illetően.

2018. febr. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igazából félek. (félek az érzéseimtől is,mert nagyon felkavar amikor látom!) Mert korábban már mondta nekem hogy most nem akar senkitől semmi komolyat,mert 3 hónapja szakított,és lezártnak tekintette akkor az ügyünket.Ezek után amiket most is tett,meg mondott,már nem vettem komolyan.Így nem láttam értelmét hogy lépjek többet.Jöhetett volna kicsit jobban is,ha esetleg meggondolta magát.Amúgy flörtöltünk,meg beszélgettünk,de ennél nekem több kell,hogy azt érezzem hogy komolyan akar engem.
2018. febr. 10. 20:51
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából a buli előtt próbáltam vele erről beszélni,de azt mondta hogy nem szabad kettesben lennünk. (ezt nem is értettem),és hogy iszonyú jó csaj vagyok kívül-belül,de őt mások érdeklik. És ez után történt hogy odajött a buliban,és akkor kérdeztem tőle,hogy most akkor mégis...? És bűnbánó arcot vágott. Úgyhogy hagytam.Másnap utaztunk haza külföldről,és a mögöttem ülő ismerősömmel üzente,hogy puszil minket és sajnálja h nem tudott elköszönni személyesen.Ez mit jelent?
2018. febr. 10. 20:54
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarom, hogy megbántódj, de én ugyanebben a helyzetben vagyok, csak fordítva. Azt mondtam egy srácnak, aki hajtott rám,- és eleinte még tetszett is, meg is mondtam neki - hogy most nem akarok komoly kapcsolatot. Amiben nyilván van igazság. De azért ha jönne valaki, aki IGAZÁN tetszene, akkor összejönnék vele. Igazából tetszik nekem a srác, de nem eléggé. Ez nem elég ahhoz hogy kapcsolatban legyek újra. Szóval, tudom, nagyon hihetően elő lehet adni ezt a dumát, de az az igazság, hogy így lehet a legkevésbé megbantani valakit :( szóval szerintem meg hagyd a francba. Minden jót neked! Puszi
2018. febr. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
oké,köszi
2018. febr. 10. 21:16
 6/6 A kérdező kommentje:
Még ha van valakinek véleménye,írhat azért! :)
2018. febr. 11. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!