Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy újabb tetszem-e neki kérdés?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy újabb tetszem-e neki kérdés?

Figyelt kérdés

Szia Mindenki! :)

A múltkor áthívott magukhoz az egyik fiú, akivel a munkából ismerjük egymást. Az egyik pillanatban egymásra néztünk, én meg teljesen lefagytam. Úgy elmerültem a szemeiben, hogy csak másodpercekkel később jutott el a tudatomig, hogy még mindig egymást nézzük. Mosolygott rám, én meg vissza mosolyogtam. Nem bírtam, lesütöttem a szemem és elnéztem másfelé.

Gondoltam már rá, hogy tetszem neki de aztán megmagyaráztam magamnak, hogy tévedek. Most meg az eset óta szinte folyton ez jár a gondolataimban. Ti mit gondotok? Eddig is voltak udvarias gesztusai felém, de lehet, hogy csak egyszerűen mindenkivel kedves, nem? Tanácstalan vagyok. :/


2018. jan. 16. 17:03
 1/6 Gál Zoé ***** válasza:
100%
Elég valószínű.
2018. jan. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem hívunk át olyan csajt aki nem tetszik.
2018. jan. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És ha tényleg csak barátként tekint rám? Hülye kérdés, de ezt nem lehet anélkül megtudni, hogy rákérdeznék nála? ^^'
2018. jan. 16. 17:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak egyféleképpen tudhatod meg... CSÓK!
2018. jan. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Tetszel neki. Nem kell rákérdezni, azt látod abból, hogyan néz rád, élvezi a társaságod, stb.
2018. jan. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem ezek a dolgok sosem jutnak el a tudatomig, azt gondoltam, hogy mindig csak rendes akart lenni, mert ilyen a természete. De hogy őszinte legyek, ő sem teljesen közömbös a számomra. Viszont elég félénk vagyok, így nem is tudom, hogy hogyan kezdeményezhetnék vagy hogy egyáltalán hogyan reagáljak :/ Zavarba hoz a viselkedése és 100%, hogy totál idiótának gondol :S
2018. jan. 17. 12:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!