Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki?

Figyelt kérdés

Volt egy srác aki a buszon,megkérdezte,hogy leulok -e mellé a 3órás uton,majd egesz uton a konyokevel hozzam ert meg a kezevel.. Meg nezett..

Én nem is mertem rá nézni mert annyira jó pasi, de ha legkozelebb talalkozok vele nem tudom,hogy kezdemenyezzek e fele esetleg valamit, vagy hogy ez jelentett e valamit nála esetleg. Szerintetek?:D


2018. márc. 12. 21:20
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez mostantól a debil/gyerek kategória?
2018. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Úgy érzem, nem csak elektromos kisülés lesz ott a könyökök által, hanem közösülés is. 😛
2018. márc. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Ha ő kérdezett rá, hogy leülsz-e mellé akkor egyértelmű, hogy várta tőled a jeleket, de ő is elcseszte a dolgot azzal, hogy nem kezdett általános beszélgetésbe.

Jobb lett volna, ha te ő ült volna be melléd azzal a szöveggel, hogy "elnézést, szabad?" (ha igen a válaszod) akkor mosolyogva megkérdezi, hogy "és a hely is?"


Ha pedig legközelebb ilyen van akkor te is legyél kicsit nagyobb szájú. Hidd csak el, a férfiaknak bejön.

Neked azt kellett volna csinálni, ha már láttad, hogy mindig néz és hozzád ér, hogy felé fordulsz és megmondod (vagy odasúgod) neki, hogy "3 órás lesz ez az út, hajlandó vagy megszólalni végre vagy inkább tovább folytatod a lopott érinteséket úgy csinálva mintha nem venném észre?"


Ebből egyből leesett volna neki, hogy ha az érintését sem tartod zavarónak akkor lehet közvetlenebb is.

Ha pedig abszolút bakot lősz az egésszel akkor még mindig át tudsz ülni máshová. Viszont a végkifejletet számításba véve jelenleg maradt a bizonytalanság és a tény, hogy nem biztos, hogy újra összefuttok.

2018. márc. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem értem, hogy az ilyen gyerekes kérdéseket miért nem lehet a “Tini párkapcsolatok” kategóriába írni.
2018. márc. 13. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!