Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek tetszem neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tetszem neki, vagy antipatikus vagyok a srácnak?

Figyelt kérdés

22 éves lány vagyok, idén kezdtem az egyetemet.

Van ott egy csoporttársam(23/F), aki megtetszett, de már az elején furcsán viselkedett velem. Legelső órán beszólt valamit, de igyekeztem nem foglalkozni vele.

Utána mindig azt vettem észre, hogy sokszor bámult, de sose szólt hozzám, vagy sosem kereste a társaságom. Próbáltam szervezni a csoporttal valamit, személyesen odamentem hozzá és meghívtam, de nem jött el, nem is jelezte, hogy nem jön.

Ezek után, gondoltam hagyom, majd egyik nap összefutottunk az egyetemen és mosolyogva rám köszönt, és még aznap délután bejelölt facebookon(csak engem, senki más nem volt ismerőse a csoporttársaink közül). Rá egy hétre már más lányokat is bejelölt, majd rámírt a tananyaggal kapcsolatban. Aztán egyszer én is ráírtam a tananyaggal kapcsolatban, és itt vége szakadt, mert jött a vizsgaidőszak.

Tényleg sokszor bámul, múltkor vettem le a kabátomat, és végig nézett, az egyik barátnőm szólt is nekem, hogy hogy bámul az a srác. Ennek ellenére voltak lehetőségek, és még csak nem is próbálkozott.

Mi a véleményetek? Hagyjam?


2018. jan. 29. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha tetszel neki, akkor elég pszichopata.


Ha normálisnak néz ki, akkor viszont nem.

2018. jan. 29. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, szegény készpénznek vette a pua hülyeségeket, miszerint "ha meg akarsz szerezni egy nőt, tégy úgy, mintha nem érdekelne".
2018. jan. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Antipatikus, Anti a patikus, hozott nekem sokszor sok csodát, ilyenkor láthattam yodát...
2018. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!