Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek STD-szűrésre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek STD-szűrésre az első szex előtt, ha a barátotok/barátnőtök csak így lenne hajlandó lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés

Mármint nem azért, mert egy ribinek tart, hanem mert egyre több az antibiotikum-rezisztens nemi betegség a világban.

Hogy reagálnátok egy ilyen felvetésre? Ugye (akiknek ez gondot jelent) van anyagi vonzata is a dolognak, kb. 30-40 ezer egy teljes vizsgálat. Elvárnátok, hogy az ötletet felvető fél fizesse? Elküldenétek őt is?


2018. márc. 30. 16:00
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondolnám, hogy ez hipochondria. Mint mondtam, HIV meg syphilis szűrésre sem küldtem el a párom szex előtt, mivel az előfordulási arányok és az előélete miatt azért mertem feltételezni, hogy nincs ilyen problémája. És azóta sem rettegek minden egyes szex után attól, hogy "jahj istenem, lehet, hogy HIV fertőzött".


"Ha meg ennyire gyakori és az emberek nagy része élete során átesik rajta tünetmentesen akkor miről is van szó, mire fel ez az orbitálisan nagy cidri? "

Az, hogy nem tudhatod előre, hogy te éppen az a kategória vagy, aki tünetmentesen átesik rajta, vagy az, aki éveken keresztül majd szenvedhet a nemi szervi szemölcseivel. Hidd el, ha egy fiatal, huszonéves ember ilyen bajjal küzd, annak azért igen keményen megkeseríti az életét. És őszintén szólva, nekem azért az sem lenne mindegy, hogy huszonévesen ki kell-e vagdosni darabokat a méhszájamból vagy sem.


"Rákos megbetegést meg annyi minden okozhat manapság, hogy felesleges is rajta kattogni."

Nyilván nem lehet úgy élni, hogy folyamatosan azon kattog az ember, hogy mikor lesz rákos. De speciel méhnyakrákot az esetek majdnem 100%-ban HPV fertőzés okozza. Az nem alakul ki mástól. És ha már egy típusú ráknak lecsökkenthetem az esélyét (hiszen egyébként az oltás sem 100%-os védelem ugye), miért ne tegyem meg?


"Meddőséget is ezer más dolog okozhat, ilyen világban élünk."

Igen, ezer más dolog is. Olyanok is,a mik ellen nem tudunk tenni, nem tudjuk megelőzni. De ha úgy is van más ezer ok, akkor az ellen miért ne tegyünk, ami ellen TUDUNK tenni?


Az a baj, hogy nem igazán fogod fel, hogy a HPV által okozott problémák nem olyanok, hogy havonta-félévente betéved egy eMber vele a nőgyógyászati rendelőbe.

NAPONTA kezelünk nemi szervi szemölcsöket és naponta végzünk consatiós műtéteket. Ez nem irodalmi ritkaság, hanem egy baromira elterjedt és igen kellemetlen megbetegedés.


De ha téged nem érdekel, lelked rajta. Csak nem értem miért kell hülyének és hypochondernek nézni azt, aki legalább a gyakori problémákat szeretné elkerülni?

2018. márc. 30. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen, elmennék vele együtt, hogy ő is vizsgáltassa ki magát. Nem várnám el, hogy fizesse.
2018. márc. 31. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
0%
83%-os: akkor egészségügyi dolgozólént pontosan tudod, hogy ma leszürette magát mindkét fél, egy hét múlva félre lép, két hét múlva ott a baj. Paranoia, és nem, nem normális a másikat ilyenre küldeni nagy látványosan. Ha ennyire paranoidak vagyunk, akkor már ÉN megyek el szűrésre két havonta, nem küldöm a másikat...
2018. márc. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Ez itt egy nagyon jó kis érvgyűjtemény a "Ne paráználkodjál!" mellett.
2018. márc. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Mi ezen a paranoia? A paranoia az lenne, ha folyamatosan attól rettegnék, hogy mellettem félrek.r az illető és kéthetente vizsgáltatnám magamat.


Eszembe nem jutna, hogy megcsal a párom, mert megbízok benne. Nem attól félek, hogy mellettem összeszed valamit, hanem hogy a tudta nélkül, előttem összeszedett valamit. És mint írtam, még csak nem s őt küldtem el HPV tesztre, hanem fogtam magam és beoltattam MAGAMAT.

2018. márc. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

" - Mondd csak farkas koma, van neked papírod arról, hogy nem vagy AIDS-es?

- Persze, itt van.

- Akkor azt most nyugodtan összetépheted."


Igen, együtt elmennénk.

Egyébként igaza lenne annak, aki azt írta, hogy Ok, de utána bármikor összejöhet bármelyiktek egy olyannal, akinek meg nincs papírja...

Csakhogy nem is kezdek olyannak, akiből kinézem, hogy nemi beteg lehet, mert sűrűn váltogatja a parnereit.

Ha poénra veszem, akkor csakis szűz lányokkal szexelek, akik értelemszerűen nem lehetnek fertőzöttek. :-)

2019. máj. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!