Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elmennétek STD-szűrésre az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmennétek STD-szűrésre az első szex előtt, ha a barátotok/barátnőtök csak így lenne hajlandó lefeküdni veletek?

Figyelt kérdés

Mármint nem azért, mert egy ribinek tart, hanem mert egyre több az antibiotikum-rezisztens nemi betegség a világban.

Hogy reagálnátok egy ilyen felvetésre? Ugye (akiknek ez gondot jelent) van anyagi vonzata is a dolognak, kb. 30-40 ezer egy teljes vizsgálat. Elvárnátok, hogy az ötletet felvető fél fizesse? Elküldenétek őt is?


2018. márc. 30. 16:00
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
14%
Ha fizeti és szurimentes, cserébe pedig kapok valamit, akkor igen. Ha ezek nincsenek meg, akkor kiröhögném. Nem akarnék ilyen paranoiás emberrel együtt lenni.
2018. márc. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván csak vele együtt, ha igen.
2018. márc. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
54%

Nos. Igen.

Minimum, hogy ot is elkuldom.

Aki fel egy verveteltol, az milyen ferfi????


Rendszeresen adok vert. Korberohogok egy tutol felo kusfiut.

2018. márc. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
18%
Nem. Az normális és érthető, ha az ember körbeszaglászik meg nem fetreng össze vadidegenekkel, de ezt a fajta "biztonság mániát" már betegesnek tartom. Nem akarom tudni, hogy még milyen biztosítékokat akar a későbbiekben más témákban.
2018. márc. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
60%

#3: "Aki fel egy verveteltol, az milyen ferfi????"

Attól sem félek, ha megtámadnak éjszaka, mégis mindkettő kellemetlen és ha nem kötelező, akkor elkerülöm. Nyugi, nem okoz problémát, hogy nem tartasz férfinak. Egy ilyen előítéletes és sekélyes ember véleménye kétlem, hogy bármit is érne.

2018. márc. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
75%
#3: te mitől félsz?
2018. márc. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha fizeti, elmegyek. Évek óta nem szedek antibiotikumokat. Nincs felesleges 30-40 ezer Ft-om.
2018. márc. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Az lenne a normális, ha minden új gumimentes partner után elmennének az emberek..


Én kértem ilyet extől, kapásból igent mondott, de sosem ment el. Ex is lett.



Én voltam már, tiszta vagyok, ha lesz partnerem, akit kockázatosnak ítelek(mindenkivel lefekszik gumi nélkül és televan egyéjszakas részeg dugásokkal az előélete), akkor újra fogok kérni.

2018. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
29%

Szavazzatok le, de ennek nem látom értelmét.

Egyrészt, szerintem az STD-k közel sem olyan gyakoriak mint amilyennek be vannak állítva. Többségük evtizedekig is tünetmentes és ártalmatlan. Ami konkrét tünetekkel jár ott az ember önmagától is elmegy megnézetnie mi van.


Ennyi erővel teljes genetikai kórképet is lehetne kérni mert mondjuk le akarná redukálni az esetleges születési rendellenességek és örökletes genetikai betegségek kockázatát.

Vagy mondjuk nem kellene összejönni valakivel mert mondjuk gyengébb az immunrendszere, gyakrabban lesz beteg és együttélésnél nagyobb lenne a fertőzésveszély. Ilyet csak a teljesen paranoiás vagy hipochonder emberek kérnek.


Vagy talán itt mindenki csak úgy szexelt bárkivel, hogy szex előtt lobogtatta a negatív STD szűréses papírját? Eléggé kétlem. Akkor már inkább mennék vért adni mert ott is kibukik az ilyen, de én pl. pont azt az illetőt nem tudnám komolyan venni aki ehhez köti a dolgokat.

Elvégre jogosítványt sem szokás kérni mielőtt beülsz valakinek az autójába nemde?

2018. márc. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha el is mennék, csak úgy, hogy ő is tesztelteti magát. Nem kell, hogy kifizesse az én rézem, tartogassa másra a könyöradományát.
2018. márc. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!