Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit éreztetek az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit éreztetek az első egyéjszakás kalandotoknál?

Figyelt kérdés

Nekem most volt az első és kicsit fura érzés is fog el, bonyolult a sztori, de egyéjszakás.


Kíváncsi vagyok más hogy élte meg, véletlenül alakult így, vagy szándékkal volt az? Mit éreztetek amikor tudtátok, hogy nem fog a másik utána keresni, vagy éppen ti nem akartátok keresni őt?


Szívesen fogadok egész sztorikat is!:)



2018. jan. 14. 20:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Sokat ittam, gondoltam miért ne, kíváncsi voltam milyen. Azóta nem szívesen gondolok vissza rá, mert másnap már annyira nem is tetszett a pasi. Ő utána bejelölt facen, de én elutasítottam, aztán gondolom vette a lapot, mert többször nem próbálkozott. Lehet bunkó dolog, hogy se szó, se beszéd töröltem, de úgy voltam vele, hogy ez elég egyértelmű válasz és nem éreztem úgy, hogy különösebb magyarázattal tartoznék neki, hisz csak egy alkalom volt, kb. 20 percnyi ismerkedés után. Azóta se találkoztam vele. Szóval ja, nem nagy cucc, ennyi.
2018. jan. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Totál véletlen volt, egy sráccal találkoztunk, beszélgettünk már egy ideje, beültünk sörözni valahova. Aztán zárt a hely, tök jó volt a társasága és mondta, hogy a közelben lakik. Átmentünk hozzá filmezni meg beszélgetni, aztán valamikor hajnalban egymásra mozdultunk. Nem voltam részeg, mindenre emlékszem és én is akartam, akkor kb egy éve nem voltam senkivel.


Ambivalens volt. Egyrészt valamennyire dobott az egómon, nem tudom pontosan, hogy miért, de szexibbnek éreztem magam és lazábban álltam utána ehhez a dologhoz. Nagyon túlmisztifikált az egyéjszakás, a szó minden értelmében. Abból a szempontból is, hogy mennyire "megvetendő"(nincs benne semmi, két szingli ember jól érzi magát, senki nem lesz ettől értéktelen, senki nem ad a másiknak oda semmit, csak szórakoznak együtt egy jót... vagy kevésbé jót, erre majd visszatérek.) meg abból a szempontból is túlértékelt, hogy mindenki erre hajt szinte, főleg a férfiak. Nekem kicsit csalódás volt. Mármint, persze, jó érzés, meg nem csinált semmit, amit nem akartam, meg tisztelettel bánt velem, a végén megköszöntük egymásnak a dolgot és egy örülök, hogy találkoztunkkal búcsúztunk. Csak pl nem mentem el, mert nem tudom, idegen volt a helyzet, semmivel nem csinálta jobban (sőt), mint a volt barátaim, semmi extra nem történt és jelenleg csak megerősítve érzem magam az álláspontomban, miszerint ez teljesen fölösleges. Nem vagyok frigid, de tökéletesen megvagyok szex nélkül, annyira mégsem jó, hogy újra belemenjek egy kapcsolaton kívüli szexbe. Olyan nekem, mint a drága bor: oké, oké, nem rossz, de nem tudom értékelni, több vele a nyűg meg a reggeli/esti kínos elköszönés, hazabaktatás/kiebrudalás és a "nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá" érzés, mint az élvezet. Ja, igen, abban biztos voltam már szex közben is, hogy nem akarok a sráctól többet. Szimpatikus volt, lehet, hogy randizgattunk volna, ha ez nincs, de így ez a forgatókönyv nekem sehogy sem passzol egy komoly kapcsolathoz, egyszerűen nem akartam utána tőle semmit. Bármilyen szemét, nekem egy ilyen túl gyors közelkerülésnél az ember tárggyá válik és nem igazán érdekel már utána. Számítottam rá, hogy nem keres, egyszer még írt, de nem tartjuk a kapcsolatot.

2018. jan. 14. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

8 éve tartó kapcsolatban volt a nő. A szex már évek óta nem működött, de nyomorék volt és nem mert kilépni a kapcsolatból, mert félt, hogy egyedül marad.


Nekem pedig valamiért vonzó volt az alakja (egyáltalán nem olyan alakú nőkkel szoktam bármit is csinálni). Gondoltam miért ne. Az a szex pedig életem egyik legrosszabb élménye volt. Soha többet.


A ráadás örömforrás pedig az volt, hogy a nő-nek jó volt. Azalatt a pár óra alatt több törődést kapott tőlem, mint az azóta férjétől, hogy elkezdett fals érzelmeket táplálni irántam. Szerencsére nem volt nyomulós, de ahj...soha többet.

2018. jan. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

# 3

"valamiért vonzó volt az alakja (egyáltalán nem olyan alakú nőkkel szoktam bármit is csinálni"


Elárulod, miylen alakot képzeljünk el? Vagy miért volt ekkora csalódás, a teste miatt?

2018. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Teljesen ilyen volt: [link]


Alapból magasabb lány volt. Én a 155-170 centi közöttieket szeretem. Ő 175 körüli volt. Úgy kb 10-15 kilóval vékonyabbakat (igen, súlyban kifejezni a méreteket fasság, de lusta vagyok még olyan képet is keresni) részesítem előnyben. Tehát úgy a 170 cm 60-65 kiló a maximum, az ideális inkább 165 cm 55-60 kg.

2018. jan. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Épp most volt nekem is..életemben az első és utolsó.. mégpedig azért, mert úgy gondoltam, félre tudom tenni az érzelmeket, de ez az egész valahogy máshogy sült el. Rengeteget beszélgettünk előtte, abszolút szimpatikus fiú, felhívott, aztán felgyorsultak az események.

Életem legszebb estéje volt, fantasztikus volt a szex is, nem vitás. Talán ha eljöttem volna, nem érezném úgy, hogy sokat vesztettem, de kért, így ott aludtam nála. Egész éjjel hozzám bújt, ki se engedett a karjai közül, puszilgatott, reggel még kávét főzött..aztán jött a kínos hazaút ahová elkísért, egymáshoz sem szóltunk aztán mondta, hogy majd beszélünk, de úgy, hogy mindketten tudtuk, hogy ez csak illem. :D

Talán ha nem egy olyan fiúval jutok erre, akit végül nagyon megkedvelek, nem ez lenne a véleményem, de így nagyon bánom, és félek, hogy lejárattam magam a szemében. Bár keresett azóta, de valahogy érzem a feszültséget.

Tanulópénz, de rájöttem, hogy ez nem az én világom, puszta testi élvezet nekem nem ér meg ennyit.


23L

2018. jan. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 Ugye nem szakítod megvele a kapcsolatot?:O Innen nézve az sem kizárt, hogy ez nem csak egy éjszaka lesz.:) Szerintem megérne egy beszélgetést/próbát.
2018. jan. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!:)


Most kicsit megkönnyebbültem, mert bennem nagy volt a tartás, nem mentem bele sose, pedig lettek volna olyan srácok, akikért kár volt.

De annyira idegen tőlem is ez az egész. Jó volt a szex, tényleg, de semmi extra. Mondhatni majdnem 2 éve ismertem a srácot, és a kezdetektől fogva nagyon bejött, de visszautasítottam, mert már az elején mondta, hogy tényleg csak a szex miatt érdeklődik.

Most viszont valahogy újra összekeveredtünk és ez lett belőle. Azóta sem keresett igazán, és tudom, hogy nem is fog. Olyan üresnek tűnik az egész, és őszintén többet vártam ettől, végül egy apró érzelem sem került bele, nem is szeretnék újra hasonlót.

Pedig nem feltétlen vetem el, csak nem értem, hogy ez miért lett sokaknál állapot és nem maradt csak "kaland".

2018. jan. 15. 00:29
 9/10 anonim ***** válasza:

Szakitas utan ossze voltam torve, egy haversrac elkezdett hozzam kozeledni. Athivott beszelgetni magahoz, aztan belementem a dologba, gondoltam miert ne, bufelejtonek jo lesz. De ha az nem eleg, hogy annyira kicsi es vekony volt a penisze, hogy en ilyet meg nem lattam... (tenyleg, nem is az a legrosszabb, hogy kicsi, hanem mintha total fejletlen lett volna, meg nem is egyenletes volt a vastagsaga, kozepen vastagabb volt, a tove meg a makk meg vekonyabb. Olyan volt, mintha megallt volna ideje koran a fejlodesben) Raadasul elojatekkent en szeretek szopni, mert engem felizgat. Na hat ahogy bekaptam, abban a pillanatban el is sult szerencsetlen. Aztan meg kinosabb lett, amikor kozolte, hogy oltozzek fel. Aztan sirt.

Elettem legsotetebb ejszakaja. Azota nem vagyunk baratok.

2018. jan. 15. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#2 vagyok, teljesen átérzem, amit írtál... Nem tudom megérteni, miért bolondulnak egyesek ennyire, mi az, ami ennyire pláne ebben. Bár gyanítom, hogy ez is ilyen "kenyeret a héja nélkül" effekt: a kapcsolatból ki akarják ragadni a számukra legjobb részt és a többi velejárót elvetik, ami nekik teher (hűség, kizárólagosság, problémamegoldás, elköteleződés). Csak azt felejtik el, hogy így meg a szex minősége is olyan lesz, amilyen. Legalábbis én nem fogok szívbajoskodni egy idegennel és nem kapcsolok át gondoskodóba meg lelkizősbe, hanem használom és otthagyom, mindezt anélkül, hogy ártanék neki, de ennyi. Én képtelen vagyok egy idegent ölelgetni meg csókolgatni egy ilyen viszonyban a szex után. De lehet, hogy bennem van a hiba. Eleve nem hiszem, hogy valaha fogok még így szexelni valakivel, de ha mégis, sosem fog olyan dolgokat kapni és olyan viselkedést látni tőlem, amit egy kapcsolatban nyújtanék, mert nem olyan a kötelék. Ahogy hallom, az emberek többsége is önzőzik egy ilyen helyzetben (lányok-fiúk vegyesen mesélték a partnerükkel való csalódottságot) és tudod, igazuk van. Totál nem normális dolog "szeretkezni" egy idegennel...
2018. jan. 15. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!