Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha elhívtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha elhívtam randira a pszichológusom?

Figyelt kérdés

2 hónapja járok hozzá,és már első ránézésre nagyon megtetszett a külseje,majd nagyon sokat beszélgettünk ugye,ő is sokat mesélt magáról,szóval rájöttem,hogy nem csak gyönyörű,de nagyon kedves és intelligens nő,ráadásul nincs senkivel. Egy szó,mint száz,beleestem.

Múlt héten pedig meghívtam egy kávéra,és elfogadta,ezen a héten is meghívtam,és megint rábólintott,szombaton fogunk találkozni.

Bár ő nem randinak veszi ezt,de én szeretném,ha több is lenne.

Nos,ezt a bátyámnak is elmeséltem,szerinte nem jó ötlet,úgy gondolja,hogy ha rájön,mit szeretnék elérni vele,akkor azonnal elutasítana,de én úgy érzem,hogy minden esélyem meg lenne nála.

Ti mit gondoltok?

Mert,ha összejön,úgyis találok másik pszichológust,de ilyen nő nagyon kevés van.


30/f



2018. jan. 11. 14:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
23%
Ha ő benne van akkor miért ne?
2018. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem előbb találj új pszichológust, mert amíg ilyen ttulusban van, minth a te pszcholóusod, etikai kódex szeerint tilos pácieensével ilyesfajta találokozókat, vagy bármit elfogadnia. Szóal rúgd ki, mint pszichológus és indoknak mond meg, hogy azért, mert randizni szeretnél vele.
2018. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
Egy próbát megér, miért is ne?! Ő is ugyanolyan ember mint bárki más. Ha szerencséd van, és te is bejössz neki, akkor simán elképzelhető hogy összejöttök. Ha meg nem, legalább nem gyötröd magad, hogy mi lett volna ha... Veszíteni valód nincs. Sok sikert! :)
2018. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
2%

Ő is egy ember.

Én minden családtagom s szerelmem kezelem, kezeltem.

2018. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Orvos-beteg,tanár-diák és egyéb közszférában dolgozó,bizalmi biszonyt igénylő munkák tiltják a pácienssel való romantikus szál kialakítását. Ezt ha jól tudom jogszabály is határozza,de ha nem is az,akkor az ezen szférában dolgozók etikai kódexe.
2018. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Egyébként,tudok a páciens-pszichológus közti kapcsolat szabályairól,erre ő is figyelmeztetett,de egy alkalommal teljesen levettem a lábáról.

Belement abba,hogy elmenjünk kávézni,tehát tudatosan felrúgta a szabályzatot.

Ha így végig gondolom,akkor tudja,hogy mit akarok tőle?

2018. jan. 11. 15:47
 7/11 A kérdező kommentje:
Vagyis keresek másik pszichológust,vele pedig összejövök,így mindenki nyer.
2018. jan. 11. 15:49
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen ez a biztosabb.Így nem rugjàtok fel a szabàjokat .Sztem vmit neki is észre kellet volna vennie hogy te nem mint pàciensként közeledsz hozzá hanem mint férfi.Egy3pként drukkolok hogy összejöjjön.
2018. jan. 11. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Keress másik pszichológust. Szerintem te sem szívesen randiznál ugyanazzal, akinek a legbelsőbb nyűgjeidet mondod el rendszeresen, ráadásul pénzért. És mondd neki minél hamarabb, hogy mik a számdékaid, az is lehet, hogy félreérti.

Amúgy hajrá, sok sikert :)

2018. jan. 11. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha erzelmileg kotodik a pacienshez, akkor nem tudja olyan objektiven latni a helyzetet, ezert nem csak etikai, hanem szakmai okokbol sem jo az ilyen kapcsolat.


Mondd el neki hogy ugy erzed szeretned jobban megismerni, ezert ajanljon egy masik szakembert, o pedig ha van hozza kedve tartson veled egy ujabb kavera.

2018. jan. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!