Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elhivtam randira, igent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhivtam randira, igent mondott, szerintem sejti, hogy másként gondolok rá, mint barátra mégsem szivesen vinnék virágot. Jó ez igy?

Figyelt kérdés
Ő 27N én 30F. Első randi, nincs kifogásom a virág ellen, nem derogál vinni, de olyan érzésem van, hogy első alkalomra talán túlságosan szimbólikus, nem akarom ezzel elijeszteni. Rosszul gondolom?
2017. nov. 16. 19:59
1 2
 1/11 Sunshinedoll ***** válasza:
82%
Nem kell virág, jó időtöltést!
2017. nov. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%
A virágok kora már lejárt, az első randin.
2017. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Attól (is) függ, hogy milyen virág - milyen jelentéstartalom "köthető" hozzá...
2017. nov. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Elijeszteni nem fogod vele, ha emiatt nem vinnél, akkor vigyél bátran. Amiatt mondanám, hogy ne vigyél, mert esetleg ha nem jelenik meg a randin akkor ciki.

31/f

2017. nov. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
"Szerinted sejti"? Akkor nem randira hívtad. Ne vigyél virágot.
2017. nov. 16. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne vigyél, mint nő mondom ezt.

Gond van vele, hova teszi (még ha csak egy szál is). Egyik keze foglalt vele, nem praktikus. Gond akkor is, ha beültök valahova.

2017. nov. 16. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak okkal tegyél bármit is.

Virágot vinni általánosságban elég ésszerűtlen.

2017. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szep gesztusnak tartom, kaptam is mar, orultem is neki, de nagyon zavaro cipelni magaddal mindenhova, allandoan fogni, vigyazni ra, hogy el ne torjon, nehogy baja legyen. Viragot inkabb ugy szeretek kapni, hogy tudom is rogton vazaba tenni es csodalni, hogy milyen szep, nem kell vele kinlodni. Volt, hogy suliban elso szunetben jott a baratom nevnapomon es hozott egy szal viragot. Tok romantikus volt, de nap vegere idegbajt kaptam, hogy nem tudom hova tenni, fogni kell, amikor amugyis allandoan tele van a kezem meg meg a taskamat is cipelem. Oran se tudtam hova tenni, mindenki bamult, kerdezgetett. Persze ez randin mas, de akkoris zavaro. Viragot inkabb akkor vigyel, ha elmesz erte es otthon vazaba tudja tenni, vagy ilyesmi.
2017. nov. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló vagyok.


Megvolt már a randevú? Ha igen, hogyan alakult végül?

2017. nov. 17. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez a nő hozzáállásától függ. Van, aki pl. írt ide ki kérdést, hogy csalódott, amiért nem kapott ajándékot.

Én is nő vagyok, de nekem nem lenne ez baj, SŐT! Nekem lenne kellemetlen, ha esetleg mégsem úgy sülne el a randi (nem passzolunk személyiségileg, vmit nagyon elront a srác stb.), akkor adjam-e vissza a virágot, vagy ne, ha nem adom vissza (mert ugye ajándékot elvileg nem illik), azzal azt hiszi-e a srác, hogy automatikusan megvásárolta a következő randit, és elkezd-e majd oltogatni, ha azt mondom, mégse...

2017. nov. 17. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!