Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány, aki tetszik. Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány, aki tetszik. Én ezt a tudtára adtam, és elhívtam randira. Szerintetek?

Figyelt kérdés

A randira hívás előtt szoktam neki kedveskedni néha ilyen-olyan apróságokkal... Amikor elmondtam neki, mit érzek, és hogy elhívnám őt randira ide és ide, akkor ő időt kért. Több mint 1 hétig nem kaptam semmi érdemleges választ, aztán egy rövid séta közben elmondta, hogy nagyra értékeli az őszinteségem, de nem akar bennem feleslegesen reményeket kelteni, mert van egy srác aki tetszik neki. Mondtam oké, sajnálom hogy erre jutott, de rendben van, és elbeszélgettünk még pár percig.


A kérdésem az lenne, hogy szerintetek már feladjam? Vagy van értelme még próbálkoznom? Azért fordult meg ez bennem, mert nem azt mondta, hogy van barátja, csak azt, hogy tetszik neki valaki. Ami akár plátói is lehet. És mivel nem vágta rá rögtön, hogy bocs nem, hanem elég sokat gondolkozott rajta, ezért talán nem vagyok én sem közömbös a számára (ez fordult meg a fejemben, lehet, hogy butaság. Ha kívülállóként másképp látjátok a helyzetem, osszátok meg velem a nézőpontotokat kérlek).


Most kb jan. 15-20-ig nem fogujuk látni egymást, aztán viszont igen. Ez elég hosszú idő arra, hogy valakinek megváltozzon a véleménye - szerintem. Szerintetek van értelme mégegyszer elhívni később egy ebédre vagy bárhova? Ha igen, miért? Ha nem, miért? Köszönöm a segítségeteket.


22/F vagyok, a lány 20 éves.


2017. dec. 21. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fölösleges. Érzelmileg elzárta agát az által, hogy kijeentette, hogy más tetszik neki. Lépj le most, könnyebb lesz neked is.
2017. dec. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy hétig görcsöl ezen szerinted? Ne legyél mér naiv. Csak húzta az időt, hogy ne kelljen megbántania téged.
2017. dec. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez reménytelen. Lehet még valami köztetek valamikor, talán, minimális esélye van, de majd akkor ő fog keresni. Addig felejtsd el mint párkapcsolatot, és amíg nem felejted el, amíg van benned valami remény vagy vágy, addig ne is érintkezz vele semmilyen formában.
2017. dec. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, sok esélyed nincs, de ha mégis meggondolná magát, azt neki kellene jeleznie. Ha te újra próbálkozol januárban, jó eséllyel hülyét csinálsz magadból, hiszen elég egyértelművé tette, hogy más tetszik neki.
2017. dec. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem egy talán, hanem egy egyértelmű nem. Ilyen esetekből lesz aztán a sírás itt az oldalon, hogy "minden nőnek holdudvara van", meg "én kedves voltam, vártam rá, de ő mást választott, pedig azt mondta hogy...", holott teljesen egyértelmű, hogy a csaj mást választott. Ha Téged akarna, azt is csak vigaszágon lenne, szánalomból.
2017. dec. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Valószínűleg igazatok van. Köszönöm mindenkinek a hozzászólását, és hogy segítettetek rávilágítani a valós helyzetre objektív szemszögből. Mindenkinek ment a zöld.
2017. dec. 21. 22:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!