Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mitől félek és hogyan küzdjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől félek és hogyan küzdjem le a kínos csendet egy csajjal aki tetszik?

Figyelt kérdés
Megbeszéltem vele hogy hazaviszem munka után jövő héten de úgy érzem mindketten bejövünk egymásnak. De félek a kínos csendtől. Mit lehetne csinálni? Ő is ilyen halkabb lány mármint az én társaságomba

2017. okt. 20. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondj történeteket, amivel fent tudod tartani az érdeklődését. De ezek olyan story-k legyenek, amik érdeklik a nőket, például szerelmi drámák.


A másik tippem az, hogy játszatok valamit. A lányok nagyon játékosak, és értékelik, ha egy pasi vissza tudja őket vinni a gyerekkorba.


Szóval csak ésszel haver, sok sikert.

2017. okt. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyire ismeritek egymast, ha semennyire először tegyel fel neki valami alap kerdeseket.

Fontos hogy ne eldontendo, hanem kifejtosek legyenek. Hagyd hogy o beszelejen tobbet.

Tapintatos de érdeklődő legyel.



Ha esetleg hosszabb ut, ahogy előzőleg irtal játszhattok is akar valamit.

Pl. asszociációs játék, egy szorol mi jut a masiknak eszebe.

Mondanod kell egy hihetetlen de igaz es egy hihető de nem valos dolgot magadrol. A masiknak pedig ki kell talalnia.


Az a lenyeg érdeklődj felőle, kerdezz batran.


Kocsiban halkan szoljon a radio, az oldj a feszültséget.

De ne hangosan mert nem tudtok beszélgetni.



A kocsi tiszta rendezett legyen erre figyelj.


Esetleg amikor beszalltok nyisd ki neki az ajtót. A nők szeretik az udvariasságot.

2017. okt. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hogy lehetnek felnőtt emberek ilyen szerencsétlenek? Annyi téma van, engedd szabadjára a fantáziádat. Kérdezd meg, hogy miket szeret csinálni szabadidejében, szeret-e utazni, sportolni, van-e kedvenc étterme vagy virága(ezek azért jó kérdések, mert később tudni fogod, milyen étterembe invitáld és milyen virágot vegyél neki, de azért próbáld meg burkoltan, ne egyből ilyen kérdésekkel kezdd a beszélgetést:D). Szeret-e moziba/színházba járni, milyen filmeket néz, ha eszedbe jut ezekről valami személyes élmény, meséld el...annyi mindenről lehet beszélgetni, bókolj neki, viccelődj vele, ne görcsölj rá :D

21L

2017. okt. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolj, arra, amíg csendben vagytok, nem hazudtok egymásnak. Csak azért megtörni a csend szépségét, mert történhet valami, s bármiről beszélsz a szavak közt ott lesz a csend. Beszélhetsz neki akármiről, csak olyanról ne, amit nehezen fog fel. Ne fél a csendtől, mert még mindig jobb a hantázásnál.
2017. okt. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#4-es de szépen írtad! :)


Én is amondó vagyok, hogy ne görcsölj rá, és ha nem szokásod a nagy duma, akkor ne erőltetesd, az csak izzadságszagú és kellemetlen lesz. Ha csend van, akkor az van, és ha hagyod, nem feszengsz, magától beindul a beszélgetés.

2017. okt. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!