Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért van az velem mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az velem mindig hogyha megismerek valakit aki tetszik teljesen szétszórttá válok?

Figyelt kérdés
Úgy értem megvolt pár randi,csók is ,és elkezd érdekelni az illető és elkezdődik ez a huzavona, ír nem ír mit gondol összejövünk-e, és ha nem ír, adott esetben ezen kattogok egész nap, a telefonom nézegetem ,mint valami eszelős.Nagyon idegesít ez az állapot mert teljesen dekoncentrálttá a kötelezettségeimre nem tudok odafigyelni ,nem bírom ezt a játszadozást .Lehet hogy ez túlgondolásnak vagy agyalásnak tűnik, de tényleg sírni tudnék sokszor ettől .Bármi tipp?

2017. okt. 14. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez együtt jár a szerelem érzésével: ilyenkor megbolondulunk, ki csak kicsit, ki jobban, de nem szabad hagyni, hogy túlzott mértékben eluralkodjon rajtunk a mámor. Te valószínűleg halálosan szerelmes lehetsz, az tényleg egy döglesztő állapot...
2017. okt. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok belé szerelmes csak cuki és jól esik hogy valaki foglalkozik velem és ez is benne van hogy ha eltűnne a figyelem is vele együtt
2017. okt. 14. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Jajj ne is mondd, ugyanezt éle át jelenleg...:D Annyi dolgom lenne pedig, mindenféle beadandó, szakdoga stb, és mindenfelé járnak a gondolataim, a képét nézegetem hosszú percekig...és várom hogy végre jelentkezzen, pár nap kimaradás is heteknek tűnik.

Pedig nem vagyok ilyen alapból..de ha nagyon tetszik valaki akkor bekattanok én is. És ésszel nem tudok ezen változtatni, pedig magamnak mindig tök logikusan levezetem, hogy miért tök felesleges aggodalmaskodnom..de hát ezek az érzések...

2017. okt. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

velem is ugyanez van most pedig még csók sem volt csak egyetlen randi de nem tudok nem rá gondolni és csak kattogok hogy mi lesz, miért nem ír stb.

tuti, hogy a szerelemmel kapcsolatos dolog de olyan jó lenne legalább szüneteltetni pár napra hogy pihenjek kicsit :D

sajnos szerintem nincs mit tenni ellene, majd az idő megoldja

2017. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Velem is ez van most és öröm olvasni, hogy mással is bár tudom, hogy borzalmas és egyben felemelő érzés, de ezzel jár a vonzalom a kémia ami működik bennünk.
2017. okt. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!