Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Számos változáson mentem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számos változáson mentem keresztül (fogyás, kis izom, új haj), azonban a nők figyelmét még így sem keltem fel. Mi ennek az oka? Külsőség? Vagy inkább más?

Figyelt kérdés
[link]
2018. jan. 5. 23:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem helyes vagy, az ok biztosan nem a külsőségekben keresendő. Nem ismerlek, így nem tudom megmondani, hogy mi lehet a gond.
2018. jan. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

Semmi baj a külsőddel, szerintem kifejezetten helyes vagy.

A fugyelemfelkeltést hogy képzeled el? Hogy a nők odamennek megszólítani? Illetve linkelnél egy képet, hogy milyen nők szeretnéd ha észre vennének? Mert lehet, hogy aki meg észrevesz, az neked nem tűnik fel, mert jobb nőt akarsz

2018. jan. 5. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit hasonlítunk. Az utolsó képen először azt hittem, hogy én vagyok. A szemeink és a szemöldökünk ugyanolyan, és a pulcsid alapján a stílusunk is.
2018. jan. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Csak mikor megtetszik egy nő, olyan "szürke egér" érzés kerít a hatalmába.
2018. jan. 6. 00:13
 5/16 Interferencia ***** válasza:

Elég sokat számít például a kiállásod.


És milyen reklámok jelennek már nem a képfeltöltésen?! Pedig van Adblockom.

2018. jan. 6. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Képek alapján úgy látod, nincs egy kiállásom?
2018. jan. 6. 00:18
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy csávó recskázott a feje fölött... Látod még a manusnak is bejöttél :D
2018. jan. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a mentalitásod nem változott semmit. Mivel nem magad miatt, hanem a csajozás miatt változtál sosem leszel eredményes. Az ismerkedésnek csak minimális részét képezik a külső dolgok. A megfelelő önbizalom és helyes hozzáállás ennél sokkal többet jelent. Ha fejben nem változol maga a külső változás teljesen eredménytelen.
2018. jan. 6. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se a kinézet lesz itt a gond,pedig mediterrán párti vagyok.


Itt egyértelműen az önbizalomhiány lesz a kulcs.

2018. jan. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mivel kented szét a hütő mellett a falat?
2018. jan. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!