Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Heti 3-4 30 perces HIIT...

Heti 3-4 30 perces HIIT edzés, és mellé 1-2szer 1 óra kocogással két hónap alatt mínusz 7 kg?

Figyelt kérdés
Tudni kell rólam, hogy mindig sportoltam valamit. 12 éves korom óta már nem versenyszerűen, csak hobbi szinten. Sajnos idén nyáron ez eléggé abbamaradt. Szeptembertől is csak heti egyszer jártam edzésre, és mellette azért ettem rendesen. Felszaladt rám pár felesleges kiló (kb. 6-10kg, én sem tudom pontosan). Valahogy meg akarok tőlük szabadulni minnél gyorsabban. Találtam YouTube-on egy 30 perces HIIT edzést, emellett szívesen megyek futni is. Az étrendemmel sem tudom, hogy mit kezdjek, egyenlőre gyümölcsök kívül nem fogyasztok más cukrosat (azt is csak reggel). Azt például nem tudom, hogy iskolába szendvics helyett mit erdemes vinni. Azért reménykedem, hogy ilyen gyorsan leolvadnak a kilók, mert még eléggé fiatal vagyok 17L

2018. jan. 2. 10:47
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!