Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! 44-es kar mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! 44-es kar mennyire imponál nektek első randin?

Figyelt kérdés

Direkt fedett helyre megyünk, hogy mimnél jobban látszódjon ahogy feszül a ruha.

Ui. Natúrálba tolom.


2017. dec. 14. 21:15
1 2 3 4
 31/38 A kérdező kommentje:

#21 Nappa bőrüléshez van még üléshűtés is nehogy nyáron beleizzadj a bugyidba. Magasan ülve meg benézhetek a szomszéd autós dekoltázsába, meg láthatom ahogy feszül rajta a naci, tehát igenis számít a nagyság. A osztályos merci meg nagy élvezet lehet, mert be se férek teljes felszereléssel. Vehetett volna nagyobbat ha már taxinak használja.


#25 Mert te mire vagy büszke?


#22-28-29 184/92kg 26/F

[link]

2017. dec. 15. 15:11
 32/38 anonim ***** válasza:
Jesszusom, mi történt ott a nyakad és a vállad között? :DDDDD
2017. dec. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

32. Az a csuklyás izom, a nyaka a fényviszonyok miatt nem látszik.


Amúgy nem rossz, de feszítesz, és ki tudja hogy nem vagy-e durranva.

2017. dec. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Ez teljesen rendben van.

A kérdés már csak az, hogy mi a baj veled amiért megerősítés/visszaigazolás kell.

2017. dec. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

#31

A személyiségemre, a műveltségemre; arra, amit megtanultam, a rátermettségemre. Ilyesmikre. A 44-es kar klassz dolog, de bszhatod, ha nem lehet értelmes, szórakoztató életet élni veled.

2017. dec. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#33

Azt tudom, hogy mi az izomköteg neve, viszont az a valami, ami a képen a helyén van, az valami abnormális entitás :D

2017. dec. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36. Nem értem miért, kicsit jobb a genetikája csuklyára és fejlettebb, és ennyi.
2017. dec. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Böven elég nekem a légkondi isg

A taxisomnak meg böven elég az a kocsi. Nem egy kis auto ,sőt.

Mellesleg láttam a képet ,egyaltalán nem izgatott fel a látvány. Biztos dolgoztál vele és van akinek tetszik. De nekem ez már tul kigyurt és nem természetes.

De izlések és pofonok.

n25

2017. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!