Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! 44-es kar mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! 44-es kar mennyire imponál nektek első randin?

Figyelt kérdés

Direkt fedett helyre megyünk, hogy mimnél jobban látszódjon ahogy feszül a ruha.

Ui. Natúrálba tolom.


2017. dec. 14. 21:15
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
mit jelent az, hogy 44-es?
2017. dec. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
Kb ez a legutolsó amit megnézek, pont nem érdekel semennyire.
2017. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

#8 És ha az új kocsimmal mennék érted, az sem imponálna?


#10 Bicepsz gyakorlatoknál a mennyiség mindig a minőség rovására megy. Nem kell sok gyakorlatot végezned, de annak a kevésnek maximálisan izolálnia kell. Alkarra is ugyanúgy rá kell feküdni máskülönben nem fogod elbírni a nagyobb súlyokat.


#11 Kar körvonalának mérete.


#12 Valahogy a csajok élőben másképp vélekednek a karomról mint itt billentyűzet mögött.

2017. dec. 14. 22:08
 14/38 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy én nem az a csaj vagyok akivel találkozgatsz. :D de amúgy ha látod hogy a nőknek általánosságban imponál, akkor minek kérdezed meg gyakorin?
2017. dec. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
Én sosem centivel arok randizni, hogy tudjam, neked 44 cm a karod, de igazán nem imponál, söt az autód sem - viszont a kérdésedböl meg a kommentárjaidból egyértelmü, hogy nem jöhetnél szóba, mert ahhoz sokkal értelmesebb ember kellene, hogy legyél. (Az IQ 125 - feltéve, hogy emberileg is rendben van -, sokkal többet jelentene számomra, mint a bicepsz méreete.)
2017. dec. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
*Én sosem centivel járok
2017. dec. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:

8as vagyok ,azsem imponálna.

Nekem megfelel a Hyundai terepjárom is és hasonlo ''értékű'' autok. De még egy Lada sem rázna meg...

2017. dec. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

Haaat nem is tudom...egy dologban viszont mostmár biztos vagyok! A legközelebbi randira viszek magammal meroszalagot...

Ha az IQ-dal nem tudsz villogni, legalább a karodra gyùrj még kérlek.

2017. dec. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:

Nagyon lehangolóak vagytok csajok de sebaj holnap randi előtt tolok egy kiadós kar edzést, hogy bedurranjon aztán tuti siker lesz.


#17 Autóknál is ugyanúgy mint a karomnál a méret a lényeg. Ha máshol nem is, de itt tudnod kéne. Átülve egy bmw x6-ba bekapcsolnám neked az ülésfűtést és mindjárt nem fészkelődnél annyit mint a kis hyundai kocsidban.


Karom nagyságától meg végképp nem csorbult az intelligenciám akármennyire is próbáljátok rám fogni. Misem bizonyítja jobban, hogy kitűnő eredménnyel átmentem a rendőrségi IQ teszten.

2017. dec. 14. 23:57
 20/38 Ollókezű Edward ***** válasza:
Szerintem testépítő nőkkel / férfiakkal randizz, és akkor biztos megkapod majd azt a megbecsülést, amit megérdemel. XD
2017. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!