Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, az nektek imponál, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az nektek imponál, ha a lány már az elsö randin se engedi, hogy fizessetek neki, vagy elvárjátok, hogy legalább ellenkezzen egy kicsit?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 08:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten imponál, ha egy nő önálló és nem csak akkor hivatkozik az egyenlőségre, ha előnye származhat belőle, hanem a saját fogyasztást is fizetni akarja. Ha emellett mosolyog, kedves, akkor nálam ez abszolút pozitív dolog, ha nem azt érzem, hogy csak azért akar fizetni, mert nem jövök be neki, hogy minél előbb szabaduljon.
2012. máj. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elsőt osztom.
2012. máj. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az imponal ha egy no oszinte. ha van penze a kajara/piara akkor fizessen, ha nincs akkor az sem gonf. a lenyeg az hogy mi a hozzaallasa es mennyire oszinte.
2012. máj. 29. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem engedi, hogy fizessek, az nem. Ha megtalálja velem azt a kompromisszumot, amivel megosztjuk ezeket a dolgokat, és nem hagyja, hogy mindent én fizessek, az igen.
2012. máj. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem jön be ha egy nőt úgy kell győzködni, hogy ugyanmár, hadd legyek már úriember, és hagyja már, hogy fizessek. Szerintem ez csak figyelmesség kérdése, persze, ha nincsennek különösebb elvárásaim a hölgy iránt, az megint más, akkor felezhetjük a számlát.
2012. máj. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Másik kérdésre írt válaszomat bemásolom, ha nem baj, nincs kedvem még egyszer megfogalmazni. És bocs, ha a női szempont kevésbé érdekel.



Lányként az első egy-két meghívást én nem szoktam elutasítani, és valahogy kicsinyeskedésnek érezném, ha a pénz miatt kezdenék el sírni, hogy márpedig én felesbe akarom. Úgy vagyok vele, hogy ha egyszer meghívott, azt kedvességből teszi, meg lovagias akar lenni, miért rontanám el akadékoskodással, az olyan romantikátlan. Szóval csak kedvesen elfogadom, mosolyogva megköszönöm, és kész. Aztán kb. a harmadik alkalommal már nem érzem korainak a dolgot, és akkor már fel merem ajánlani, hogy én fizetek, vagy hogy fizessünk felesbe, de addig nem. Le lehet emiatt anyagias rib@ncozni, nem érdekel, tudom, hogy nem vagyok az.

Hozzátenném, hogy ez olyan esetekre vonatkozik, amikor biztosan tudom, hogy mindketten akarunk a másiktól valamit. Egyéb esetekben már az első alkalommal is felesben megy a dolog nyilván.

2012. máj. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!