Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy nőnek akkora a szabadságigénye vagy csak így akart lerázni?

Figyelt kérdés
Randiztam egy 26 éves nővel, minden jel arra mutatott, hogy jól alakul köztünk minden, azonban a 3.randit már nem szeretné. Kérdeztem, miért, mit rontottam el? Azt mondta, hogy semmit és hogy próbálta magát rávenni, hogy kialakítson végre egy kapcsolatot, de nem ment, nem tudja megerőszakolni magát... Azt mondta, hatalmas szabadságigénnyel rendelkezik, már attól rosszul van, ha a barátnőivel megy valamerre és az ő párjuk rákérdez telefonon, hogy merre vannak, meddig.... Szerint ő ezt nem tudná csinálni, nem képes beszámolni olyan dolgokról, ami egy kapcsolatban még nem faggatózás kategória, hanem teljesen természetes... Nekem ez nagyon furcsa, ugyan találkoztam már ilyen esettel, de azok férfiak voltak, azt gondoltam, a nők ennél kapcsolatpártibb, ragaszkodóbb teremtések. Mit gondoltok, igazat mondott vagy ez egy ilyen lerázós duma? F30
2017. nov. 24. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Egy kapcsolat a kompromisszumokról szól, ő meg ezek szerint kicsit sem hajlandó alább adni a saját igényeiből. Igazából fogd fel úgy, hogy szerencséd van, mert ha összejöttök, még plusz pár hónap nyüglődés, veszekedés lett volna belőle, ugyanezzel a befejezéssel.

Egyébként korábban dettó ilyen voltam én is, de mióta megtaláltam a párom, bőven mások a prioritásaim.:) De tényleg van ilyen nőben, nem biztos, hogy kamuzott.

24/N

2017. nov. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Emlékszem, mikor vettük Petőfitől a "Szabadság, szerelem" című verset, kis tiniként totál kiakadtam, hogy micsoda? A szabadságért feláldozza a szerelmet? De felnőttként én is többre tartom a szabadságot mindennél.


Tudom, ő másról beszélt, de akkor is.

2017. nov. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!