Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik, hogy egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy egy nőnek akkora a szabadságigénye vagy csak így akart lerázni?

Figyelt kérdés
Randiztam egy 26 éves nővel, minden jel arra mutatott, hogy jól alakul köztünk minden, azonban a 3.randit már nem szeretné. Kérdeztem, miért, mit rontottam el? Azt mondta, hogy semmit és hogy próbálta magát rávenni, hogy kialakítson végre egy kapcsolatot, de nem ment, nem tudja megerőszakolni magát... Azt mondta, hatalmas szabadságigénnyel rendelkezik, már attól rosszul van, ha a barátnőivel megy valamerre és az ő párjuk rákérdez telefonon, hogy merre vannak, meddig.... Szerint ő ezt nem tudná csinálni, nem képes beszámolni olyan dolgokról, ami egy kapcsolatban még nem faggatózás kategória, hanem teljesen természetes... Nekem ez nagyon furcsa, ugyan találkoztam már ilyen esettel, de azok férfiak voltak, azt gondoltam, a nők ennél kapcsolatpártibb, ragaszkodóbb teremtések. Mit gondoltok, igazat mondott vagy ez egy ilyen lerázós duma? F30
2017. nov. 24. 18:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez már inkább betegség.
2017. nov. 24. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Az ilyen minek randizik egyáltalán? Mert maga sem tudja, mit akar...
2017. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztem én is, hogy akkor minek kellett 2 randi. Azt mondta, hogy azért, mert megpróbálta, hátha, de ő 30 éves koráig biztos, hogy szabadon akar élni, hogy van jó munkája, pénze, ennél többet nem kívánhat huszonévesen. De nem tudom, mennyire igaz...
2017. nov. 24. 19:00
 4/12 anonim ***** válasza:
27%

sima kamu.

velem akkor voltak ilyenek,amikor nem dugtam meg elég hamar.

ezt kb az 1. randin meg kellett volna pi-náznod.

amúgy ha elkapod egy ilyen grabancát pont belőle lesz a legfőbb ellenőr.

vagy legalábbis megpróbálkozik a kontroll gyakorlással amíg rá nem jön,hogy ilyesmihez korábban kell felkelnie.

2017. nov. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
Én is ilyen nő vagyok, DE ha egy pasi megfog, akkor elmúlik ez az érzés. A szerelem felülírja a nagy szabadságigényt. Én ezt a dumát akkor mondom, ha pár randi után nem érzem úgy, hogy akarnék az illetővel folytatást.
2017. nov. 24. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Letezik, a szabadsagigeny egy szep szo a kapcsolatra keptelen, paranoias, lelki betegre.


Letezik ilyen de azt sosem tudod meg hogy csak le akart-e razni vagy tenyleg bolond.

2017. nov. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
93%
#6 persze, mert aki nem vágyik kapcsolatra, az egyből lelkibeteg. Szerintem meg az a lelki beteg, aki 2 percig nem tud létezni egyedül, mert kapcsolatfüggő.
2017. nov. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy beteg, csak mert nem akarja, hogy ellenőrizgessék. Te örülsz, ha hív a barátnőd, hogy hol vagy és meddig?
2017. nov. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"a nők ennél kapcsolatpártibb, ragaszkodóbb teremtések"

Sokan igen, jópáran meg nem.


A lényegen egyébként sem báltoztat semmit, nem akar (veled) kapcsolatot.

2017. nov. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk meg tudom érteni azt a nőt, én se szeretem ha lógnak rajtam, hogy hol vagyok, merre vagyok, kivel vagyok, mikor végzek
2017. nov. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!