Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne lerázni egy csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne lerázni egy csajt?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt lefeküdtem vele, mivel akkor nem volt más, de én már akkor is tudtam, hogy nem akarok tőle ennél többet. Viszont ő azóta is folyamatosan ír facen, annak ellenére, hogy néha már nem is szoktam neki válaszolni, illetve amikor találkozni akart, akkor is inkább kitaláltam valami indokot. Hogyan lehetne úgy lerázni, hogy ne sértődjön meg?

20/F


2017. ápr. 1. 23:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Legyél egyenes tesó,őszinteséggel!Egy picit kellemetlen ,de ez a legjobb és legkorrektebb ,amit tehetsz.Velem utána mindegyik faszi megbékélt és le is koptak. L/21.
2017. ápr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Közölted vele az elején, hogy csak egy gerinctelen féreg vagy, aki a puncijára hajt? Vagy előadtad a hősszerelmest neki?
2017. ápr. 1. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2 Miért, szerinted buliban majd komoly kapcsolatra fogok keresni valakit?:D Úgy gondoltam, hogy számára is egyértelmű, hogy ez csak ennyi lesz..
2017. ápr. 2. 00:12
 4/12 anonim ***** válasza:
97%
Kis xarházi....
2017. ápr. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
55%

Miért, én is mondtam nőnek még a szex előtt, hogy ennél többet nem akarok, és ha neki ez nem jó, akkor hagyjuk a francba az egészet. Azt mondta elfogadja, okés. Másnap természetesen kiverte a hisztit, hogy mertem más nőnek köszönni, de utána elmeséltem neki megint, hogy tegnap beszéltünk valamiről. Aztán leesett neki.


Vagy tisztázod a dolgot, vagy pedig közölni kell utána, hogy bocsi de neked ennyi és több nem.


És ilyenkor lesznek a férfiak gerinctelenek, bár nem tudom egy nő mire számít egy szórakozóhelyen, hogy majd megkérik a kezét?


A nőket az érzelmek hajtják, a férfiakat meg az ösztönök. Párkapcsolatok is ezért tudnak tönkremenni, mert a nő már fél éve csak bújni akar, a csávónak meg fél éve áll a dákója. És nem érti a nő, hogy a csávó miért nem akar CSAK bújcsizni minden este.

2017. ápr. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
96%
Nők se finomkodnak egyéjszakás után, egy kicsit is tapasztalt ember tudja, hogy ilyenkor mi a "default" felállás, amúgy megéri őszintének lenni és nem hitegetni senkit.
2017. ápr. 2. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Hát mondd el neki. "Szia! Semmi többet nem akarok tőled, egyszeri kaland volt az egész. Bocsi, örülök hogy jobban megismertelek! Ég veled!" ctrl+c ctrl+v, a kis facebook chat ablakba és kész.
2017. ápr. 2. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
81%

"Pár héttel ezelőtt lefeküdtem vele, mivel akkor nem volt más, de én már akkor is tudtam, hogy nem akarok tőle ennél többet."


Íme a gerincesség, őszinteség magas foka.


"Úgy gondoltam, hogy számára is egyértelmű, hogy ez csak ennyi lesz.."


Ezt miből gondoltad?Feltételezésekre alapozol?Miért lett volna számára is egyértelmű?Csak mert buliban jöttél vele össze?Van még tanulnivalód bőven..

2017. ápr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem ha egyenesen megmondták,mire számítsak,én azt tiszteletben tartottam....de mikor úgy viselkedtek velem,mintha barátnő lennék,az természetesen összezavart.Utána meg szarul éreztem magam,és persze,hogy a másik nyakába zúdult a frusztráltságom!Szetintem légy őszinte.Az nem megoldás,ha nem válaszolsz neki.
2017. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindig is tudtam ,hogy a férfiak milyen ro.adt,szemétládák!!

Miért nem lehet egyenesen a szemébe mondani,hogy ennyi volt?

Ennyi gerinc nincs benned?! Remélem visszakapod egyszer valakitől... Szánalmas vagy

2017. ápr. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!