Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan lehetne lerázni egy csajt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne lerázni egy csajt?

Figyelt kérdés

Pár héttel ezelőtt lefeküdtem vele, mivel akkor nem volt más, de én már akkor is tudtam, hogy nem akarok tőle ennél többet. Viszont ő azóta is folyamatosan ír facen, annak ellenére, hogy néha már nem is szoktam neki válaszolni, illetve amikor találkozni akart, akkor is inkább kitaláltam valami indokot. Hogyan lehetne úgy lerázni, hogy ne sértődjön meg?

20/F


2017. ápr. 1. 23:46
1 2
 11/12 Bence_ ***** válasza:

Őszinte ember előre elmondja, hogy pl csak szex.

Hidd el beválik.

Te azért hitegeted mert azt gondolod, hogy így tudsz szexelni.

Nők értelmesek,okosak. Őszintén, normálisan is lehet velük szexelni hiszen ők is élvezik ahogy te.

2017. ápr. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül, mert ha jó a szex, miért ne lehetne folytatás? (még akkor is, ha egyéjszakásnak indult a dolog) De sokszor pont a nők részéről nincs hajlandóság erre (tudom, bénák vagyunk az ágyban és azért :D).
2017. ápr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!