Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy illik lerázni egy pasit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy illik lerázni egy pasit?

Figyelt kérdés

A lerázni csúnya szó erre, igazából nem is viselkedtem úgy vele, mintha akarnék tőle többet a barátságnál, de úgy veszem észre, hogy ő nagyon is többet akarna. Ez leginkább akkor zavar, mikor facebookon folyton írogat. Nem szeretnék vele ennyit beszélni, mert én csak egy barátnak tartom, elég lenne, ha heti egyszer beszélnénk, ez csúnyán hangzik, de: nem szeretném rá "pazarolni" az időmet, azért vagyok fent facebookon - mikor fent vagyok, mert azért nem olyan sokat -, hogy azzal a fiúval beszéljek, akitől szeretnék is valamit.

Hogy vezessem rá a srácot, hogy ő csak egy haver nekem, nem akarok tőle többet? Nem szeretném megbántani.

21/L


2016. okt. 16. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki a száddal.
2016. okt. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szépen magyarul megmondod neki. Nehéz?
2016. okt. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ezt ti sem gondoljátok komolyan. Hogy majd én megmondom neki, hogy ne írogasson, mert nem akarok tőle semmit. Mivel haverok vagyunk, nem szeretném ilyen bunkón elküldeni, főleg, hogy nem is mondta ki, hogy többet akarna, csak érezteti a bókjaival.
2016. okt. 16. 19:03
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor mégis honnan kéne tudnia, hogy te mit akarsz, vagy pontosabban, mit nem akarsz?? Ha gyáva vagy ahhoz, hogy megmond, akkor viszont tűrd, hogy írogat. Meg is érdemled. Más nem fogja ezt helyetted elintézni..
2016. okt. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Talán, feküdjél le vele, nehogy megsértődjön.
2016. okt. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Néha nekem is van ilyen problémám. Mostanában kicsit jobb a helyzet, a fiúk kb. 80%-a nem kezd ki veled, ha tudja, hogy van barátod.


Amíg nem volt, és ezt éreztem, akkor egy alkalmas pillanatban elkezdtem neki áradozni egy fiúról, és persze a legnagyobb titokban beavattam abba, hogy tetszik és remélem, hogy lesz valami, esetleg kikértem a véleményét. (Jobban belegondolva most is ezt csinálom, csak most nem kell kitalálnom hozzá fiút, ott a barátom. Egyszerűen csak megkérdezem, hogy mit gondol a haverom mit kéne neki ajándékba adni, a hónapfordulónkra). Ha nem akarsz neveket mondani, akkor csak kérj tőle pasizós tanácsot, mert valaki nagyon tetszik, de nem beszéltek sokat, és azt is csak face-n.


Amúgy meg én általában láthatatlan vagyok facebookon, pont azért, hogy ne írjon rám 10-15 ember, akikkel nem akarok beszélni.

2016. okt. 16. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A slusszpoén az lenne, hogy a neked tetsző srác is pont ugyanúgy gondolkodna mint te :D
2016. okt. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is írogatott egy ismerősöm (családom van, gyerekeim)! Én mindig húztam az időt h válaszoljak, ha meg épp írtam akkor csak egyszavas válaszokat! Nem akartam megbántani, mert egyébként rendes ember, és nekem sem írta egyértelműen h bejövök neki, csak érezni lehetett az üzenetekből. Szép lassan ritkultak, majd abbamaradtak az üzenetek. Ha ritkán találkozunk az utcán, kedvesen köszönünk és ennyi. Nem haragudott meg rám.
2016. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!