Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek csak lerázni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak lerázni akar? 16f

Figyelt kérdés

Suliban találkoztam egy lánnyal, beszéltünk stb. Egy hétig suliban beszéltünk néha aztán jött ősziszünet, tehát facebookon beszélgettünk, aztán elhívtam egyik este (facebookon) higy vane kedve este eljönni buliba, azt mondta nem engedik el este mert féltik, elég meggyőző volt, aztán megkérdeztem, vane kedve sötétedés után találkozni, azt mondta majd egyszer ja.(eddigre már tök belészerelmesedtem) Az egyszer elégé megingatott, de egy hét után megint elhívtam, (sajna szintén facebookon) azt mondta nem ér rá aznap meg utána lévő nap tanulnia kell. 3-4 nappal későbbig nem értem rá és akkor elhívtam megint és kérdeztem hogy tényleg vane kedve vagy csak lerázni akar. Azt írta: "Nem mondtam higy le akarlak rázni", de otthon problémák voltak ésnem ért.rá, azóta nem beszéltünk. Most úgy vagyok hogy hétfőn suliban kérdezem meg tőle higy most akkor mivan. Amúgy első két hétben még tök azt hittem jó lesz minden és utána már ritkábban kezdtünk beszélni.(egy évvel fiatalabb lányról van szó)

Bocsi a hosszú szövegért, köszi annak aki végigolvasta!


2013. nov. 9. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szándékosan irod a hogy szót higy-nek?
2013. nov. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondold magad az ő szemszögébe. Ha a te családodban lennének problémák, akkor te is elmennél randizni? Nem gondolnám,hogy azzal foglalkoznál.
2013. nov. 10. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem, csak telón valamiért mindig higy lesz :D bocsi :D

De már előtte is hívtam. Vagy lehet már akkor is volt baj? És akkor várjak inkább addig amíg nem lesz baj?

2013. nov. 10. 09:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!