Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Úgy akar lerázni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy akar lerázni, hogy nem reagál semmit?!

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány a képei alapján. Volt már kb. 6-7 levélváltás, szerintem ő is kedvel. Már utalt rá, hogy nem nagyon szeret levelezni, inkább keressem meg majd egyszer személyesen. Legutóbb 3 napja írtam neki, a számát kértem el, de azóta semmi válasz, pedig előtte szinte mindennap írt. Pont hétvége van, biztos, hogy ideje is volt elolvasni az üzenetem... nem igaz, hogy így akar lerázni! hihetetlen
2012. máj. 20. 14:52
 1/6 anonim ***** válasza:
ne gondolj mindig a legrosszabbra. lehet, hogy elutazott, elromlott a gépe, egyszerűen csak vendégei vannak és nem jut géphez. DE olyan is van, hogy látja, hogy üzentél, megnézi, nem válaszol rögtön aztán elfelejti. egyébként a levelezés tényleg nem olyan jó
2012. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá megkapta-e. Aztán vársz és lesz vmi vagy nem.
2012. máj. 20. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem igaz hogy így ismerkedsz:D nyuszi
2012. máj. 20. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
miért baj, hogy így ismerkedem? :) mi ebben a nyusziság?
2012. máj. 20. 15:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak annyit tudok mondani hogy nállam szinte mindegyik lány ilyen gerinctelenül intézte a dolog lezárását.Szóval nagy esélye van hogy az ilyen levélemberek csak úgy fogják magukat és felszívódnak,még el sem bőgik magukat,nem ütik meg egy tehén szintjét sem!Na ennyit erről.Most kiadtam a dühömet.
2012. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Írni nem fogok neki, hogy "hahó, megkaptad a levelem?", önbecsülés is van a világon! :) De most tényleg, miért levelezik, ír magáról olvas engem, és reagál... mikor a számát kérem el, és megpendítem, hogy élőben is találkozhatnánk, eltűnik? Ez nekem nagyon "suta", de mindegy, kösz a válaszokat. Ha ilyen, akkor nem való nekem. JA, egyébként 24 éves. Azt várná az ember, hogy az ilyen korúak normálisak, de ezek szerint mégsem. Na, és most én is kiadtam a dühömet! :)
2012. máj. 20. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!