Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Volt már olyan, aki bepróbálko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már olyan, aki bepróbálkozott a "plátói szerelménél"? Vagy akár még párkapcsolatot is kialakított vele?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor járt már ilyennel valaki jól?
2013. nov. 8. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,de IFA platón már dugtam.
2013. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A plátói szerelem attól plátói, mert csak messziről nézegeted a csajt, nem dugod. Ha már van nemi kapcsolat, akkor az már nem az.


(minden nemi érzékiségtől ment szerelem mellyel férfi és nő egymásban csak a szellemi, esztetikai és erkölcsi tökéletességet szereti. A fogalom Plato Lakomájában fordul elő, ahol általában a jónak, mint minden tökéletességet (szép, igaz és jó) foglalatjának, szeretetét jelenti.


Forrás: Pallas Nagylexikon)

2013. nov. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
általában az ilyenfajta szerelmet hívják reménytelennek.
2013. nov. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Amennyiben a haverunk is lehet a "plátói szerelmünk", úgy igen. Két és fél évig vártam rá, majd volt kb két hónap valami köztünk (szex a végén egyszer).

Hogy mi lett az eredménye? Kb 3 évig nem beszéltünk, azóta még öt év telt el, és ő a mai napig tart tőlem. Vagy magától, ezt igazából nem tudom (a szemében még ott a tűz)... De már családja van, úgyhogy mindegy is, tőlük sose se választanám el :(

De biztosan van olyan, akinek szebb lett a történet vége...

29n

2013. nov. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4. Így van, lehet, erre gondoltam, ezért is van idézőjelben.
2013. nov. 8. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:

3 nagy plátói szerelmem volt...az első gimiben, nem szóltam hozzá 2 évig, aztán, amikor úgyis ballagott, úgy voltam vele, mindegy már és bevallottam neki mindent, de nem történt semmi


utána volt 5 évig egy plátói szerelmem, akivel már volt kommunikáció, sőt, egész szép barátság kerekedett belőle...de mindez csak interneten keresztül, élőben egyszer láttam életemben...tudtam, h azért nem tetszem neki, mert dagi vagyok, plusz hozzá képest gyerekes is, ezért azt terveztem, hogy változtatok ezeken és idővel majd lehet vele akár kapcsolatom is...de 5 évvel később találkoztam valakivel, aki végülis elterelte róla a figyelmem, ő lett a 3. nagy plátói szerelmem, ami a mai napig tart...eddig itt történt a legtöbb dolog....továbbra is plátóinak hívom, mert tudom, hogy sose fog belém szeretni és sosem lesz köztünk kapcsolat, de vele már eljutottam odáig, hogy tud az érzelmeimről, van kommunikáció, ritkán találkozás és még szex is...lassan 4 éve tart és odáig elmentem, hogy szerelmi kötéseket csináltattam rá és arról álmodoztam, hogy belém szeret és feleségül vesz... de mára már tudom, hogy hülyeség, megbékéltem a dologgal és tudom, hogy hamarosan azt a kicsit is elveszítem belőle, amit eddig kaptam... viszont nála tényleg bepróbálkoztam mindenféle módon az elmúlt 4 év alatt... játszottam jólányt, rosszlányt, zaklattam, "eltűntem", bevallottam, stb. de semmi nem hatott :)


24/L

2013. nov. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!