Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti hogy vennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy vennétek ha a lány nem sminkelné ki magát első randira?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, a cserélt fotókon sem viseltem sminket, hétköznapra nem is szoktam, csak ha elmegyek mondjuk buliba, vagy nagyobb vonalú családi eseményre egy nagyon keveset...esküvőkre kicsit többet.

Viszont most így nem tudom hogy első randira mit kellene...szívem szerint most sem viselnék, de nem fogja úgy venni hogy "nem készültem eléggé?"



2017. nov. 18. 23:10
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
87%
Én sem sminkeltem magam, és? Teljesen felesleges, meg amúgy is Balcsit terveztünk, szóval oda meg abszolút nem kell.
2017. nov. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én sem sminkeltem agyon magam. Egyrészt nem bírom a sok sminket, másrészt meg jobb esetben gyakran fog smink nélkül látni, szóval tudja meg mi vár rá. 25/L
2017. nov. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!