Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Olyankor mi van, ha a fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyankor mi van, ha a fiú sokkal jobban izgul az első randin mint a lány?

Figyelt kérdés
Mi a teendő ilyen esetben? Magamat ismerve borzasztóan rá leszek parázva a dologra (persze jó értelemben, de sajnos hajlamos vagyok túlságosan ráizgulni az ilyen dolgokra... plusz ugye a romantikafaktor is közbejátszik, szóval szerintem magamat ismerve a hasmenés/hányinger és a megszólalni képtelenség alap lesz nálam). A lány ellenben valószínűleg laza lesz, szóval mit tehetek ilyen esetben, hogy ne legyen hatalmas leégés? Mert általában fordítva szokott lenni, lányok jobban szoktak izgulni... 21/F

2017. nov. 15. 18:14
 1/7 anonim ***** válasza:
22%
2 feles pálesz és 2 rágó + fogmosás és mehet a menet, máris lazább leszel.
2017. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Semmi, főleg ha laza, beszélgetős lány, akkor ő fog többet beszélni. Nagy cucc, nem kell mindenkinek folyamatosan szóval tartani a másikat.
2017. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szinte biztos, hogy leégés lesz, mert a lányok a magabiztos fiúkat szeretik.


Azt tudom neked javasolni, hogy NE VEDD KOMOLYAN AZ EGÉSZET.


Menj, érezd jól magad, és fogd fel az egészet gyakorlásnak. Ha így állsz hozzá, akkor már több esélyed lesz.

2017. nov. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem gáz van akinek stresszesebbek a randik, van akiknek nem, és ez még nem is nemfüggő. Ha a lány normális, akkor őt sem fogja zavarni, ha meg laza, akkor majd úgyis ő viszi inkább a társalgást. Én sem vagyok egy szószátyár, de az a tapasztalatom, hogy ha jókat tudsz kérdezni, és mondasz egy-két érdekes dolgot te is magadról, az már bőven jó.


Tényleg nem árthat ha megiszol előtte egy felest, bár ez inkább placebo mint igaz hatás :D Ha jó a randi, akkor meg úgysem fog sokáig tartani az aggodalom, és előbb-utóbb megtaláljátok a közös hangot.

2017. nov. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%

De aranyos lehetsz! :) És ez hülyeség, hogy csak a magabiztosak kellenek a lányoknak. Én is ilyen izgulós vagyok, csak lányba, úgyhogy teljesen megértelek.

Szerintem alkoholt inkább ne fogyasszál, nagyon kiábrándító lehet a lánynál, ha megérzi majd rajtad.. inkább valóban fogd fel úgy, mint gyakorlást, csak egy találkát, próbálj ne gondolni a dolog súlyára még ha bele is vagy esve a csajba.

Bár tény, ha az egyik fél lazább, az jól fog jönni a randin. Sok sikert! ;)

2017. nov. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"De aranyos lehetsz! :) És ez hülyeség, hogy csak a magabiztosak kellenek a lányoknak."


Ez egyáltalán nem hülyeség, hanem olyan tény, amelynek nem csak evolúciós alapjai vannak, hanem a hétköznapi életben is megfigyelhető. A szociális körből felesleges ellenpéldát hozni, hiszen ott az emberek ismerik egymást, de nem így van a világban, ahol csupa ismeretlen ember van.


Ha egy önbizalomhiányos fiú, akinek az arcán látszik a kétségbeesés, megszólít egy ismeretlen lányt, akkor szinte egészen biztos, hogy visszautasítást fog kapni. Az önbizalomhiány ugyanis ki fog sugározni, és mivel a lányok sokkal empatikusabbak mint a pasik, ezért mélyen át fogják azt érezni. Ez azonban nem csak kényelmetlenséget, hanem félelmet is kiválthat belőlük. Ha nem hiszed el, akkor menj el egy buliba, és figyeld meg, hogy a teljesen kezdők hogyan sülnek fel.


Érdekes módon azonban éppen ez lesz az, ami a Kérdező számára a gyógyulást fogja jelenteni. A sok próbálkozás ugyanis egy idő után természetessé fogja tenni a lányokkal való beszélgetést, így azt fogja észre venni, hogy egyre nyugodtabb és kiegyensúlyozottabb lesz. Úgy már vonzódni fognak hozzá a lányok, és lesz sikere. Ehhez azonban kitartás és eltökéltség kell, az viszont sok pasiból hiányzik, ezért - az evolúció szabályai szerint - csak a legrátermettebb kapja meg a jutalmát.

2017. nov. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Magasabb izgatottsági szint, másikhoz viszonyítva.

(Kérdésben a válasz)

Minden nem negatív mentes helyzetben, önnevelés a teendő.

2017. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!