Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok olyan lányról, aki első randin részegre issza magát?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy egy pohár bor lecsúszik vagy akár a kelleténél vidámabb lesz a hangulat, hanem aki az első randin úgy berúg, hogy vonszolni kell utána hazáig, meg az utcán hányja össze magát. Nem velem történt de ismerős eset. Nektek mi lenne erről a véleményetek, lenne ezek után folytatás? Vagy volt már valakinek hasonló "élménye", merre vezetett az út onnan a kapcsolatban?

2017. okt. 26. 21:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg egy komoly kérdés???


Ha igen akkor tiszta gáz és szégyen. A csaj keressen majd egy vermet, amiben eláshatja magát.

2017. okt. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A legrosszabb ***** válasza:
94%
Semmiképp sem lenne folytatás.
2017. okt. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 Heart of Darkness ***** válasza:
93%
Hazavinném a lányt, hogy ne essen baja, (Oda ahol lakik, nem magamhoz.) majd elköszönnék tőle, és nem lenne több randink.
2017. okt. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Utolsóval értek egyet! Ugyanezt tenném! :)
2017. okt. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Eloszor azt hittem el tudom ugy kepzelni a helyzetet, hogy vicces es cuki legyen meg milyen jofej a csaj de aztan belegondoltam, hogy ez kva nagy igenytelenseg a no reszerol es tuti nem kezdenek vele ezek utan :D
2017. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
0%
Hogy olyan lány, aki első randin leissza magát.
2017. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
hány éves a csaj? lehet hogy még nincs mércéje
2017. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%
Természetesen lenne folytatás. Életem a segítés.
2017. okt. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem randi közben lelépnék amikor látom, hogy már túlontúl jól érzi magát.
2017. okt. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
85%
Tehat egy kavezoban valo beszelgetes alatt levedel 2 liter bort meg rovidet, es utana leborulva az asztalrol negykezlab nyalja a foldet? Eleg rohejes foto. De ha buliba mentek es ott a hangulat tobb piat vitt le, mint amire kesobb vagyott volna es meg tizen eves is, akkor bocsanatos bun, de ott a herceg sem sokkal tapasztaltabb.
2017. okt. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!