Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok olyan lányról, aki első randin részegre issza magát?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy egy pohár bor lecsúszik vagy akár a kelleténél vidámabb lesz a hangulat, hanem aki az első randin úgy berúg, hogy vonszolni kell utána hazáig, meg az utcán hányja össze magát. Nem velem történt de ismerős eset. Nektek mi lenne erről a véleményetek, lenne ezek után folytatás? Vagy volt már valakinek hasonló "élménye", merre vezetett az út onnan a kapcsolatban?

2017. okt. 26. 21:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig jobb, mint a legutóbbi randim, ahol egy nagyon buta csajjal találkoztam.

A részegség legalább elmúlik, a butaság viszont nem.

2017. okt. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
60%
Azt, hogy megkönnyíti a dolgom. :D
2017. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

Velem volt már ilyen, a srác vett két kis üveg töményet (kb 3-3 dl) ami kb egy óra alatt el is fogyott. Utána kellőképp rosszul lettem. Mire eljutottam odáig hogy támogatva lábra álljak már nem hánytam. A szállására vitt mert az közelebb volt mint ahol lakok, de természetesen nem csináltunk semmit. Reggel hazakísért.

Borzasztóan szégyelltem magam, sose történt még velem ilyen. Biztos voltam benne hogy nem fog velem többet szóba állni, hogy megvan rólam a véleménye. De még írogattunk facen, majd -a nagy távolság miatt csak jópár hónappal később találkoztunk, s akkor egyetlen csepp ital sem került már elő :) S ha közelebb lakna akkor szerintem lehetett volna ebből több is.

2017. okt. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Haazaviszem, de nem írom le cetlire a mobilomat.
2017. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Függ a helyzettől és attól is, hogy egyébként milyen a nő.
2017. okt. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Azt, hogy biztosan nem lenne második alkalom.
2017. okt. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem lenne több randi, viszont detox, elvonókúra tutira lenne.
2017. okt. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Hazavonszolnám és kitörölném a telefonjából a számomat, hogy soha többet ne is keressen
2017. okt. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 mikeXxX ***** válasza:
100%
#18 + 1 😂
2017. okt. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ha pl egy 17-18éves csajszi csinàlnà ezt betudnàm egy gyerekes viselkedésnek .De azért egy 30éves nőnél màr gàz .
2017. okt. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!