Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondolnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok olyan lányról, aki első randin részegre issza magát?

Figyelt kérdés
Most nem arra gondolok hogy egy pohár bor lecsúszik vagy akár a kelleténél vidámabb lesz a hangulat, hanem aki az első randin úgy berúg, hogy vonszolni kell utána hazáig, meg az utcán hányja össze magát. Nem velem történt de ismerős eset. Nektek mi lenne erről a véleményetek, lenne ezek után folytatás? Vagy volt már valakinek hasonló "élménye", merre vezetett az út onnan a kapcsolatban?

2017. okt. 26. 21:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Bocs, én nem vonszolnám haza. Aki felnőttnek gondolja magát - ezt feltételezem a kategória alapján -, az viselje a tetteinek a következményeit is. :)
2017. okt. 26. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hogy sok problémája van...
2017. okt. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Alapvetően aki ennyire leissza magát az 99%, hogy nem szokott inni. Ha úgy látom, azért esett így, mert nagyon ideges volt, akkor még talán imponálna is. Bár figyelnék rá annyira, hogy tényleg csak extrém érzékenység esetén juthatna el eddig.
2017. okt. 27. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Hazavinném és istenhozzádot mondanék.


De nekem nőként miért alap, hogy első-második randit nem ivós helyre, hanem parkba kávézóba, szervezünk?


Mert ezután jön az, hogy a mattrészeg csajt jól megrakják, mert idióta volt.

2017. okt. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Igen, én vagyok! :) ***** válasza:
100%
10 hónapja a barátnőm.:D
2017. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt hogy a többi se lesz jobb,gyorsan szabadulnék tőle!
2017. nov. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
88%

Két olyan szituációt tudok elképzelni, amely után lehetne folytatás.


A) A lány eléggé félénk, szégyenlős típus, és azt gondolja, hogy legurít egy-két pohárkával, hogy feloldódjon, de pechjére egyáltalán nem bírja a piát...


B) Nehéz időszakon megy keresztül a csaj, plusz a randi előtt kapott egy rossz hírt, valami megint nem sikerült neki, ezért teljesen elkeseredik, de már csak udvariasságból is eljön a randira, ott viszont nem tud úrrá lenni a bánatán, ezért időközben jól leissza magát.

2017. nov. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!