Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A lányt cukrászdába kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányt cukrászdába kell először hívni?

Figyelt kérdés
30f

2017. nov. 9. 19:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
53%

Engem hívhatnál, akkor sem mennék, mert nem szeretem a cukrász sütiket és azt a "mű" illatot sem.


Akkor inkább legyünk nálam és sütök én, ha minden áron sütiznél.

2017. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Ezt 30 evesen kerdezed?
2017. nov. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#2 - Igen.
2017. nov. 9. 19:39
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Az attól függ, mely helyszínek közül lehet választani.
2017. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Mi érdekli? Én pl. sörözni ültem be. Nagyon jó volt. (nő nem sörözik kommentek 3...2...1)
2017. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
44%

kell??


hívd el koktélozni és annyi

2017. nov. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Miert KENE? Azert ha nem is randiztal még soha, azt azert nem hiszen el hoy nem latod hogy megy az elet...
2017. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Szerintem nagyon gáz tele szájjal beszélgetni egy kvázi idegennel. Inkább hívd el egy kávéra vagy teára valami hangulatos kis helyre. Ott lehet kényelmesen beszélgetni, közben meg nyugisan elszürcsölgetitek az italokat.
2017. nov. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
87%
Ki akar habfoltos szájjal két krémes között feszengeni ha mégsem simpatikus a másik?
2017. nov. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
64%
Én eddig mindig közös megegyezéssel mentem randira. Nem tudom, mások hogy csinálják, de esetemben mindig olyan volt, hogy "eljössz velem fagyizni?- nem, inkább menjünk kávézóba. - oké, az xy jó lesz? - aha, szuper, ott találkozunk 7-kor", és nem ez a fajta találkozunk és ő a megkérdezésem nélkül elvisz _valahova_.... Ha éppen cukrászdába van kedvetek menni, akkor menjetek oda, ha mozizni szeretnétek, akkor mozi, tök nem értem, miért nem lehet egyenrangú félként kezelni a másikat, mintha nem is emberi lény lenne... Beszélgessetek, baxxameg, ha már kapcsolatot akarsz tőle, úgyis az az alapja, kérdezd meg, mit akar, mihez van kedve, ne vadidegenek agymenését hallgasd, akiket valószínűleg sosem láttál és soha semmi közöd sem lesz hozzájuk. Nem velünk akarsz randizni (vagy igen?).
2017. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!