Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek a fehér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a fehér bőrű lányokról? Mi az, amit először néztek meg egy nőn, mikor randiztok és még előtte nem találkoztatok?

Figyelt kérdés
Így még egy nyáron sem voltam, nem lett semmi színem, folyton dolgozom. Alakult valami egy fiúval és találkozunk, viszont attól félek, hogy furán fog rám nézni, mivel fehér a bőröm. Nem kezdek el gyors szolizni meg magamat kenni önbarnító krémekkel, mert a szaguk valami borzalmas! Próbálok élénk színű és főleg a lábaimat takaró ruhadarabot választani, de mégis félek, hogy mit szól rám.
2017. aug. 10. 15:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%

Mindig is fehér voltam.

Egyrészt ilyen a genetikám, másrészt napozni sem szeretek. Nem szeretek kint lenni a hőségben, és ha strandra is megyünk, akkor tuti, hogy a vízben vagyok elmerülve egész nap~ :D


Ez soha nem okozott gondot... Hidd el, a te srácodnak sem fog! :)


21/L

2017. aug. 10. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokkal jobban tetszenek, mint a pirított nőcik.
2017. aug. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Ezen biztosan nem fog mulni.k Foleg magyarorszagon a rasszizmus kozpontjaban, minel feherebb valaki annal jobb.
2017. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Idáig, egyszer volt probléma a fehér bőr. Az sem első alkalommal, hanem mikor odáig jutottunk, hogy lekerült a ruha.
2017. aug. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%

először azt nézem meg, h dohányzik-e, mivel a bagó kizáró ok. A fehér bőr meg jobban tetszik, mint a barnított.


F

2017. aug. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Diavolino44 ***** válasza:
En is jobban szeretem a feher bort, mint a barnat.
2017. aug. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én pl. utálom a lebarnult embereket, szóval előny.
2017. aug. 10. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nyugalom, nem hátrány a fehér bőr.

31/f

2017. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek!
2017. aug. 10. 20:11
 10/11 anonim ***** válasza:
Leégtem és hámlok. Ennél a fehér bőr biztosan szebb! Ne aggódj. :)
2017. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!