Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Férfiak, ti hogy vennétek ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti hogy vennétek ha a lány nem sminkelné ki magát első randira?

Figyelt kérdés

Neten ismerkedtünk meg, a cserélt fotókon sem viseltem sminket, hétköznapra nem is szoktam, csak ha elmegyek mondjuk buliba, vagy nagyobb vonalú családi eseményre egy nagyon keveset...esküvőkre kicsit többet.

Viszont most így nem tudom hogy első randira mit kellene...szívem szerint most sem viselnék, de nem fogja úgy venni hogy "nem készültem eléggé?"



2017. nov. 18. 23:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
sztem fel se tűnne, ennyire nem izgat
2017. nov. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
62%
Jobban szeretem a smink nélküliséget. Maximum egy szolid spirál, tussal való kihúzás és ennyi. Némelyik nőnek rendkívül jól áll egy bordó rúzs, aláírom. De nem várom el sem ismerkedéskor, sem már kapcsolatban a kenceficét.
2017. nov. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
91%

A béna, túlzásba vitt, elrontott sminket felismerem.


Azt, ha valaki ügyesen, szolidan van kisminkelve, vagy nincs egyáltalán igazából észre sem veszem. Ez utóbbi nekem jobban bejön.


A legtöbb férfinek a smink kb negyed annyira fontos, mint amennyire a nők hiszik

2017. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem is add önmagadat.

Én mindig sminkelem magam, ezért randira is sminkelek. Amikor nem sminkeltem magamat, akkor randira se sminkeltem.

Férfi ismerőseim döntő többségét hidegen hagyja a smink. Komolyan, szerintem kicsit túlgondoljuk a dolgot, mi nők. De nem zavar, ettől vagyunk nők.

Személy szerint sminkpárti vagyok, de láttam már smink nélkül is nőt, akire azt mondtam,, hogy szép, és olyat is,aki sminkben ocsmány. A smink olyan, mint egy kiegészítő.olyan, mint egy ékszer. Nem jön el a világvége, ha nincs rajtad.

Az írásod alapján smink nélkül menj. Úgy szeretnél menni. Úgy érzed magad komfortosan. Egy randin sose viselj olyat,amiben feszengsz!

2017. nov. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
92%
Én még annyit hozzátennék, hogy a legszebb smink a mosoly :)
2017. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha smink nélkül bejössz neki, akkor sminkel is befogsz.
2017. nov. 19. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha melegítőben, csapzottan jelennél meg inkább hinném, hogy nem készültél, nem is érdekellek eléggé, az viszont nem érdekelne hogy nincs rajtad smink. Nincs bajom a sminkkel (amíg normálisan van megcsinálva) és a hiánya se jelent gondot.


28F

2017. nov. 19. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

Én sose sminkeltem első randira,mert úgy voltam vele,hogy ha tetszem,én tetszek,ne a felturbózott verzió.

A magyar pasik meg azért nem olasz macsók semmilyen értelemben sem,hogy kivakold magad első randira miattuk,akkor sem,ha a semmire fel van igénye a többségnek.

2017. nov. 19. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha amúgy nem viselsz, akkor nem kell. Nálam pl. a haj beállítása olyan, hogy ha utcára megyek, megcsinálom, mert nagyon nem szeretem lelapulva. Volt, hogy így mentem egyetemre, és egy lány ismerősöm meg is jegyezte, hogy miért ilyen meg minden, mert nem azért, de így olyan "átlag alatti" kinézetem van, holott amúgy kifejezetten jóképűnek tart. Én ugyanígy vagyok vele, mikor épp szemüveget visel, nem áll neki rosszul, de azért kontaktlencsével kifejezetten jó nő, szemüveggel meg olyan kisegér. Ha járnánk, egyikkel sem lenne bajom, de azért az első randin szerintem nem mindegy, mennyire hozod azt, amit a másik úgymond vár tőled. Ha a képeken smink nélkül látott, menj nyugodtan úgy. Ha máshoz szoktál és más vagy amúgy, akkor sminkelj. A randira nem kell túlságosan puccba vágni magad, hacsak a hely meg nem követeli, csak annyira, ahogy a hétköznapjaid jobb napjain kinézel. Nem kell megjátszás meg produkció, sok esetben az ilyesmi később okoz csalódást, mikor a másik szembesül vele, hogy az csak az első igyekezetnek szólt.
2017. nov. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
A smink egy álarc. Semmi szükség rá. Légy természetes. Én pl nem szeretem a műanyag nőket.
2017. nov. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!