Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Valóban az én hibám lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban az én hibám lenne?

Figyelt kérdés
1 évvel ezelőtt megismer kezdtem egy amúgy Brazíliában elő férfivel, aki épp Magyarországon dolgozott.Kb 2 hónapot töltött itt, majd visszament. Azóta Kb minden másnap beszéltünk kB 7 hónapig. Azalatt 5 alkalommal ígérte meg, h ideutazik újból, 2 alkalommal a repjegyét is átküldte a foglalásról. De végül egyszer sem jött. Az utóbbi időben ezt többször szóvátettem... Nem. Voltam már vidám vele, inkább csalódott. Majd eltűnt 2 hónapra, most meg jelentkezett, hogy hiányzik a mosolyod és hogy az én hibám, hogy lelépett, mert mindig morogtam vele emiatt. És jókedvű sem voltam. Most tényleg mit gondolt, hogy ezt nem fogom megunni? És örökre online kapcsolattartás lesz? Holott állítólag szerelmes belém és velem akar családot. Akár úgyis, hogy ideköltözik. Hát akkor miért nem jött?! ÉS valóban nekem kéne rosszul éreznem magam, mert Ő hu lye volt?! Vélemény?! Töröltem is miután ezt így előadta, megállás az ész.

2017. nov. 3. 15:14
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Elnézést a t9 bevitel miatt
2017. nov. 3. 15:15
 2/16 anonim ***** válasza:
94%
Mi a túrót gondoltál egyébként? Egy elcseszett óceán választ el titeket egymástól. Nem igaz, hogy felnőttként ennyire nincs ítélő képességed arról, hogy mi az ami működhet és mi az ami nem.
2017. nov. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Modeler ***** válasza:
33%
Biztos nem tetszett neki, hogy nem tudtál többet nyújtani a kapcsolatba. Te nem gondoltál rá, hogy kiutazol hozzá?
2017. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
87%
Ez a dolog több sebből is vérzik, most nem is fejtegetem, hiszen törölted, tehát lezártad az ügyet. Vagy mégsem?!
2017. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy máskor is letöröltem és mindig visszavesz, hogy én vagyok a lelki társa... De mondtam neki, hogy köztes országban is találkozhatunk, please. London vagy stb. Egyszer volt is erről szó. Csak mindig a munkáját okolja. Hogy Argentínába kellett utaznia, ide kellett oda kellett. A kormánynak dolgozik
2017. nov. 3. 15:28
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
A te hibád az legfeljebb a naivitás. Tündérmesék nem léteznek, csillagokat is lehazudó pasik viszont igen.
2017. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Az apukája is nagykövet volt
2017. nov. 3. 15:29
 8/16 A kérdező kommentje:
2. A barátnőm ugyanígy ismételten meg a férjét. Csak ők Amerika Magyarország közt. Náluk kB 2 év volt. Most feleség és kint él Amerikában Vele
2017. nov. 3. 15:33
 9/16 A kérdező kommentje:
Ismerte
2017. nov. 3. 15:34
 10/16 A kérdező kommentje:
És a vicc az, hogy pont ők mutattak be ennek a pasinak, hogy milyen rendes ember és hogy normális, szavahihető...
2017. nov. 3. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!