Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csúfítják el magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csúfítják el magukat a csinos lányok ilyen Sztk style szemüveggel? Nem ízléstelen?

Figyelt kérdés
Komolyan nem értem, miért jött ez divatba. Mintha a 70-es években lennénk. Rengeteg egyébként gyönyörű lányt látok ilyen böhöm nagy, vastag, ocsmány szemüvegben. Olyat is ismerek, akinek nem is rossz a szeme, csak divatból hordja ezt a szart. Engem abszolút taszít, ha valakin ilyet látok.
2017. szept. 23. 20:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szemüveget hordok és imádják a körülöttem lévők. :D Nem mindenkinek állhat jól ez tény, de semmiképp sem csúfít.
2017. szept. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Sztem egyáltalán nem ízléstelen, max. neked nem tetszik plusz valszeg olyan közegben szocializálódtál, ahol cikinek számított... nem tudja senki se, miért, de XY szerint ciki, akkor ciki.


Ameddig nem ez a lencse nélküli "okosnak akarok tűnni" jellegű divatszemüveg és az arcához jól áll, addig tök jó sztem.

2017. szept. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, már miért is kéne a divatnak ahhoz igazodni, hogy neked mi tetszik?? Vagy ezt hogy gondolod? Értelemszerűen azért "csúfítják el magukat", mert nekik bejön, nem csúfításnak érzik, a te véleményedre meg tojnak. Mi ebben a bonyolult?

Miért kellene, hogy bárki foglalkozzon azzal, hogy téged ez taszít?

Van, akit taszítanak a festett körmök, nekem meg az van, mert ez tetszik, és nem mások ízléséhez fogom alakítani a külsőmet. Gondolom az általad említett hölgyek is így vannak vele.

2017. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Azért hordják, mert tetszik nekik, és leszarják az ilyenek véleményét mint te. Egyébként meg sok lánynak jól áll.
2017. szept. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!