Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam a lányt, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam a lányt, de ő kiröhögött. Miért?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nagyon csinos lány,néhány hónapja dolgozik itt nálunk és a kezdetektől fogva nagyon tetszik nekem. Szóval tegnapelőtt munkából hazamenet egyedül sétált az utcán,én pedig odamentem és mondtam neki,hogy szívesen elviszem,ha nincs mivel mennie. Erre ő igent mondott és hazavittem. Útközben megkérdeztem,hogy szingli-e,azt mondta,hogy jelenleg senkije nincs,majd azt mondtam,hogyha ráér,akkor ketten elmehetnénk valahova,erre megkérdezte,hogy "randira hívsz?",erre válaszoltam,hogy "igen",majd halkan el kezdett nevetni rajta,én pedig megkérdeztem,hogy miért nevet,azt mondta,hogy "semmi,csak ilyen srác még nem hívott randira",aztán megköszönte,hogy hazavittem és kiszállt,én pedig elmentem.


Hozzáteszem,hogy nem vagyok egy adonisz,de még csak jóképűnek se nevezném magam. Lehet,hogy ezért nevetett ki?

Konkrétan nem mondta meg,hogy elfogadja-e a felkérést vagy sem,de ezt vehetem,egy erős nemnek,ugye?

Egy 10 es skálán maximum 4 vagyok,ő meg 12.

Akkor mondjak le róla?

29/f



2017. aug. 6. 12:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
A leírtak alapján valószínű, hogy kevésnek tart magához. Sajnálom! Szerintem feljtsd el.
2017. aug. 6. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
87%
Nem hiszem, hogy ezért nevetett volna ki, illetve hogy ezt erős nemnek kellene venned. Lehet, hogy ő lát benned/rajtad valamit, amit te nem veszel észre magadon, emiatt mondta rád, hogy "ilyen srác". Korodbeli egyébként? Nem lehet, hogy esetleg korkülönbség miatt mondta ezt? Kérdezz rá finoman vagy kicsit humorosan még egyszer, hogy akkor végülis benne lenne-e egy randevúban veled, veszíteni valód nincsen, főleg, ha igen a válasza. /L
2017. aug. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
A 12-es csaj meglepődött,hogy te 4-es létedre voltál olyan bátor,hogy elhívtad randira.Szerintem ő nem szokott ehez és többre tartja magát,mint hogy veled randizzon a külsőd miatt.Ha csak nincsenek olyan belső tulajdonságaid ,amivel megfogd,akkor esélytelen vagy.
2017. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a híres női empátia, ugyebár...
2017. aug. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
Looooseeeeer :D Én is kinevettelek volna. Ennél szánalmasabbat se olvastam még. 22/L :/
2017. aug. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez a beszólása :) Én egyből mondtam volna hogy nem,ha nem jössz be,de ez csak én vagyok,sok nő nem meri ezt kimondani.Mivel munkatársak vagytok,lehet nem akart megbántani,de megkérdezném én is még egyszer,és ha arra is így reagál,akkor tényleg felejtős.
2017. aug. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Ne haragudj, de elég nyomin hangzott ez a történet. Kicsit úgy érezhette magát, hogy sarokba szorítod. Felajánlod, hogy haza fuvarozod, eddig oké, de aztán hirtelen rányomulsz egy ilyen szöveggel... Nekem sem jönne be, pedig nem vagyok 12-es csaj, de 4-esnél jobb vagyok. Magadat ennyire értékelted... Semmi önbizalom. És bepróbálkozol egy jó csajnál, akinél valószínűleg napi 50-en próbálkoznak. Neked meg a külsőd sem lehetett túl meggyőző, meg ez a duma sem volt túl határozott. Biztos ezt látta rajtad, mert ha egy külsőleg nem megnyerő srác valami kreatív ötlettel áll elém, vagy van olyan magabiztos szövege, hogy férfiként tudjak rá tekinteni, azt mondanám, egy próbát megér. De így nem csodálom, hogy kiröhögött.
2017. aug. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb egy Aston Martinban ülve próbálkozz! Akkor biztos lehetsz a sikerben!

Vagy mondjuk ha megnyered a jövő héten az ötöst!

2017. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
87%
Én is azt gyanítom, hogy ez egy erős nem. Amivel eddig nincs is baj. Viszont nem lehet valami magas ennek a lánynak az érzelmi intelligenciája, finoman is visszautasíthatott volna, ez az én szememben elég durva visszautasítás, pedig nem vagyok egy mimózalelkű. Ha pedig mégsem utasított vissza, akkor pedig belegondolhatott volna a helyzetedbe, és minél gyorsabban igent kellett volna mondania, nem pedig hagynia, hogy tovább őrlődj és izgulj. Azért egy férfinak ehhez nagy bátorság kell, pláne ha olyan emberről van szó, akit nemleges válasz esetén is látnia kell továbbra is. Nem tudom ő mit szólna hozzá, ha váratnák egy olyan válasszal, amit ő nagyon fontosnak tart. 22/L
2017. aug. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Amatőr vagy. Mondhattad volna, hogy szerinted nincs vele semmi baj, vagy hogy "Köszönöm" mintha bók lenne, és vagy rákérdezni még egyszer hogy mikor hova, vagy legközelebb mikor találkoztok, megkérded. Az elég szar, hogy munkatársak vagytok.
2017. aug. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!