Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti milyen ajándékot vennétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti milyen ajándékot vennétek egy prostinak egy randira?

Figyelt kérdés
2016. okt. 9. 14:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Csoki ?
2016. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Virág, csokoládé.
2016. okt. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%
Prostinak ajándék xD. Nem elég az óradíj, amit kifizetek?
2016. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy tízezrest kettéhajtva egy borítékban...

viccet félretéve...

Randizni fogsz vele ?

Nem munkakapcsolat ?

Sokszor előfordul hogy a kuncsaft beleszeret a hölgybe,főképp,ha fiatal...

Ez a helyzet?

Egészítsd ki a kérdésed,ha normális válaszokat szeretnél...

2016. okt. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
45%

Volt egy hölgy akinél többször jártam...(igen,hölgy)

Mindig egy tábla tejcsokival kedveskedtem neki...

Nagyon örült...hogy nőnek néztem,és nem húsnak...

2016. okt. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

5-ös, de ha egyszer húsként árulja magát...

Persze, szép gesztus nőként viselkedni vele, de ha ő nem tekint nőként magára, akkor nehogy már ezt mástól várja el!

2016. okt. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Akihez visszatérek, neki szoktam pl. rózsát, csokit vagy pezsgőt vinni. A pezsgőt együtt szoktuk elfogyasztani általában. Ezek ilyen max 1000 Ft körüli dolgok. Drágábban nem érdemes gondolkodni. Ez olyan mint a borravaló.

Akihez első alkalommal megyek, oda nem szoktam. Sok lány valóban az a kategória aki hülyének néz ha virággal állítasz be. Őket valóban csak a pénz érdekli meg h a menetet minél gyorsabban letudják. Az más téma ha "barátnő" feeling, és a csaj tényleg jól adja. Némelyik prostituált kifejezetten értelmes, még jókat beszélgetni is lehet vele. Az ilyen lányokhoz szoktam visszatérni és csak nekik viszek ajándékot. De azért fejben le kell játszani, hogy nem szabad összetéveszteni egy barátnővel. Olyan ez inkább mint az orvos páciens kapcsolat vagy bármilyen szolgáltató. Végülis a fodrászomnak is volt már, h karácsonyra vittem vmi apróságot. A nők szeretik az apró figyelmességet. És végülis a prosti is csak nőből van :)

2016. okt. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Prostinak nem kell ajándék. Vegyél óvszert legyél normális és fizesd ki.
2016. okt. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Treat a whore like a lady and a lady like a whore."


Egy szál virágot vihetsz szerintem, igen, ők is nők, akik egy szolgáltatást nyújtanak, miért ne érdemelhetnék meg? (és persze jó eséllyel te is jobb minőségű szolgáltatást kapsz majd cserébe :D).

2016. okt. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!