Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Azok a nők akik "prostinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a nők akik "prostinak állnak" többnyire nimfománok?

Figyelt kérdés
Tudom h lehet szimplán csak "eltűrni " is a dolgot és túlesni rajta de akik sikeresek és keresettek ebben a szakmában azoknak gondolom alapból is elég nagy a szexuális igénye??19F

2016. jún. 5. 15:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
96%
A nimfománia kóros kielégíthetetlenséget jelent, nem összekeverendő a szexmániával!
2016. jún. 5. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
15%
Nem feltétlenül. Inkább lusták dolgozni. Egyszerübb szexelni, eltürni a pasikat mint mindennap elmenni dolgozni!
2016. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon kevesen nimfomániásak közülük.

A legtöbben a pénz miatt csinálják. A nimfomániások meg ingyen, nem számít nekik a pénz csak legyenek megdugva naponta többször.

2016. jún. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Hát ha ez így van akkor köszi a felvilágosítást.Én annyit(úgy) tudtam h az a nő számít nimfománnak akinek a napi 1 nem elég.
2016. jún. 5. 15:25
 5/18 anonim ***** válasza:
14%
Valaki azért választja ezt, hogy növelje az önbizalmát, valaki pedig a pénz miatt
2016. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
79%
Az a nimfomániás,akit nem lehet kielègìteni! Ès nincs orgazmusa vagy nem élvez el sose!
2016. jún. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Okok. Megértettem a nimfománia jelentését(nem kell többször leírni. Am köszi a válaszokat.Csak kicsit fura h hogyan tudják úgy "elviselni" h nekik se legyen iszonyat kellemetlen meg fájdalmas meg az egész összképe jó legyen.
2016. jún. 5. 15:31
 8/18 anonim ***** válasza:
75%
Nekem csak szimplan szexmaniam van:D abbol sose lehet eleg, plusz a penz mindig jol jon:) 17L
2016. jún. 5. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
#8 Gondolom ennyi idősen ez csak ilyen "mellékállás" vagy rendesen csinálod?
2016. jún. 5. 15:43
 10/18 anonim ***** válasza:
#8! Ugye ez nem komoly?
2016. jún. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!