Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Randira hívtam a lányt, de ő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Randira hívtam a lányt, de ő kiröhögött. Miért?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen van egy nagyon csinos lány,néhány hónapja dolgozik itt nálunk és a kezdetektől fogva nagyon tetszik nekem. Szóval tegnapelőtt munkából hazamenet egyedül sétált az utcán,én pedig odamentem és mondtam neki,hogy szívesen elviszem,ha nincs mivel mennie. Erre ő igent mondott és hazavittem. Útközben megkérdeztem,hogy szingli-e,azt mondta,hogy jelenleg senkije nincs,majd azt mondtam,hogyha ráér,akkor ketten elmehetnénk valahova,erre megkérdezte,hogy "randira hívsz?",erre válaszoltam,hogy "igen",majd halkan el kezdett nevetni rajta,én pedig megkérdeztem,hogy miért nevet,azt mondta,hogy "semmi,csak ilyen srác még nem hívott randira",aztán megköszönte,hogy hazavittem és kiszállt,én pedig elmentem.


Hozzáteszem,hogy nem vagyok egy adonisz,de még csak jóképűnek se nevezném magam. Lehet,hogy ezért nevetett ki?

Konkrétan nem mondta meg,hogy elfogadja-e a felkérést vagy sem,de ezt vehetem,egy erős nemnek,ugye?

Egy 10 es skálán maximum 4 vagyok,ő meg 12.

Akkor mondjak le róla?

29/f



2017. aug. 6. 12:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan nem kérdeznék rá újra. Elég gáz nő lehet ha kinevet, kb ló.arba se nézett. Mondjuk én nem kérdeztem volna meg, hogy van-e barátja. Csak simán elhivtam volna valahova. De az, hogy kinevetett... Ez elég gáz. 24f
2017. aug. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Először is nem venném rögtön nemnek a reakcióját,hanem rákérdeznék ismét a helyedben.Én is kuncogok sok mindenen,mert örök gyerek vagyok,de nem bántásnak szánom.Az ,,ilyen pasi" jelzőt meg nem feltétlenül kell negatívan értelmezni.Arra is érthette,hogy számára jó pasi vagy.Vagy hogy ilyen külsejű,stílusú férfival nem volt még dolga.

Másodszor hatalmas baromság ez a pontozgatásos dolog.Neked él a fejedben egy kép,hogy ronda vagy,oké.Ettől még a csajnak pont bejöhetsz.Aztán meg ez,hogy húú,ő tízes skálán száz.Lehet,hogy csak a te szemedben,mert neked tetszik.Neked top csaj,de lehet,ha mi látnánk,nem esnénk hasra tőle.Szóval ezek olyan eléggé szubjektív dolgok.Túlságosan negatívan fogod fel szerintem.Meg piedesztálra emeled a csajt,ami megint nem jó dolog,mert érzi rajtad.Ha köcsög,akkor ki fogja használni,hogy téged felkavar.

2017. aug. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
50%
"A munkahelyemen van egy nagyon csinos lány,néhány hónapja dolgozik itt nálunk és a kezdetektől fogva nagyon tetszik nekem. Szóval tegnapelőtt munkából hazamenet egyedül sétált az utcán,én pedig odamentem és mondtam neki,hogy szívesen elviszem,ha nincs mivel mennie. Erre ő igent mondott és hazavittem. Útközben megkérdeztem,hogy szingli-e,azt mondta,hogy jelenleg senkije nincs,majd azt mondtam,hogyha ráér,akkor ketten elmehetnénk valahova,erre megkérdezte,hogy "randira hívsz?",erre válaszoltam,hogy "igen",majd halkan el kezdett nevetni rajta,én pedig megkérdeztem,hogy miért nevet,azt mondta,hogy "semmi,csak ilyen srác még nem hívott randira",aztán megköszönte,hogy hazavittem és kiszállt,én pedig elmentem."...miután hátra menetben áttolattam rajta :) Így már happy end-del végződik a történet :) Hova tovább ez egy romantikus filmbe illő jelenet lenne. :)
2017. aug. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni mit akar... próbáld meg mégegyszer :)
2017. aug. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem vagy jóképű és pénzes se, ő meg jó mai módon csak az ilyenekkel áll szóba.

Felejtsd el Kérdező, te jártál a legjobban, hogy nem jöttél össze ilyen felszínes, anyagias libával. Munkatárssal alapból rossz ómen összejönni amúgy (házinyúlra nem lövünk).

2017. aug. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Látom mindenki félreértette a történetet.

A dolog heppiend-es, csak nincs benne direkt módon a leírásban.

"A lány el kezdett nevetni" - Tehát jó kedve volt.

" ilyen srác még nem hívott randira" - mondat közben is mosolygott, valamint "igent" bólintott.


Csupán ezzel magyarázható, hogy főhősünk 29/f ott helyben "elment". (reméljük, nem a lány szeme láttára)

Ami szintén nem került említésre, hogy a lány Kelenföldön laki.... tehát: "kiszállt Kelenföldön"


... no de komolyan, kedves kérdező. Te láttad a reakcióját. 29-évesen azért csak van valami tapasztalatod metakommunikáció terén.

2017. aug. 7. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Bakos G. Bence válasza:
Hát barátom, több millió férfitársaddal együtt immáron te is benne vagy abban a táborban, akiket rossz sorsuk összesodort egy olyan nővel, aki olyan felszínes, ostoba és lelketlen, hogy arra se lenne méltó, hogy a WC-t kipucolja utánad. Biztosan nagyon mély gondolkodású fickó vagy és ő ezt kicsit sem értékeli és megalázó módon elutasít. Ennyit is ér! Amúgy remélem, azóta sikerült már kiheverned.
2019. jan. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!