Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért "szörnyűség" ha 27-évese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "szörnyűség" ha 27-évesen kedvelem a 40-körüli csinos nőket is?

Figyelt kérdés

Főként a fiatal csajok hüledeznek' ezen...,meg néhány munkatársam .

A haverok tudják rólam,hogy szeretem az érett igényes nőket is,ha járunk nyiltan fel is vállalom a partnerem.

Úgy vettem észre ez csak a fiatalabb nőket zavarja? -De miért?


Simán dumálni is szeretek ezzel a korosztállyal.



2017. aug. 19. 00:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%

Én is hüledeztem huszonévesen mikor az akkori barátom megjegyezte, hogy milyen szexi a szomszéd nagymama.


Feszes farmer, nagy mellek, karcsú derék, magassarkú vagány csizma és még nem volt szerintem 50 vagy elején nagyon.


Én meg kb 22 :D Kis butuska naiv tapasztalatlan az ember fiatalon. És ez a jó, mert különben felkötné mindenki magát ha tudná mi vár rá később.

2017. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

Szerinted fordítva mennyire szörnyű?

40-es férfiként a 20-as csajok tetszenek!

2017. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

Egyáltalán nem szörnyűség! A fiatalabb nők szégyene, hogy versenyképes lehet velük egy több, mint 10 évvel idősebb nő, - senki másé! Nyilván tud valami olyat egy 40+ nő, amit sok irigykedő, fiatalabb nő nem, - mondjuk rendszeresen jógázik, mozog, ad magára...

Én tisztelettel nézek fel az ilyen nőkre és ha nem élnék kapcsolatban, nem lennék rest körbe bókolni azokat a 40-50+ nőket, amelyek igényesek, - bepróbálkoznék náluk, - maximum elhajtanának a fenébe, de ez benne van!

2017. aug. 19. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%

:) Na what to say...


Mit érdekel ennyire mások véleménye.. 27 évesen a 40-es nők nem állnak korban olyan messze tőled.


Ha 5 éves kislányokkal akarnál kezdeni, akkor lenne baj, de nem kevés!

2017. aug. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
ha visszaolvasod a kérdéseket itt, láthatod, h N+1 ilyen és hasonló volt már. A jelenség létezik és ennyi.
2017. aug. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Ezen hüledeznek, de azon ne hüledezzen senki, hogy huszonpár éves csajok tucatjai vannak 40 körüli pasikkal vagy csak dugatják velük magukat. Igaz engem nem nagyon érdekel ez, mert az ilyen csajokat vastag tollal húzom ki a listámról. Mehetnek apuhoz.

Ráadásul úgy hüledeznek ezen, hogy a valóságban 100-ból körülbelül három fiatal srácnak van esélye ennyivel idősebb nőnél. Közben 100-ból 100 fiatal csaj lerendeztetheti magát apja korú csókákkal, ha akarja.


Nem tudják felfogni, hogy nem csak a műkörmük, a kerek mellük és a feszes bőrük lehet vonzó. Azt hiszik ők 25 évesen mindenkinek bálványok.

2017. aug. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem csodálom sok nő még 50 felett is csinosabb mint a mostani húszasok.
2017. aug. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Én nem hüledezem. Anyukám egyedülálló 41 éves, és társkereső oldalon megéri lepattintani a 20-22 éves fiúkat.
2017. aug. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Semmi szörnyűség nincs ebben.Ahogy egy korábbi hozzászóló is írta,rengeteg ilyen kérdés,téma van az oldalon ami azt jelenti,h vmi oka csak van annak,h az ilyen kapcsolatok kialakulnak.Mindkét részről lehet magyarázatot,okot találni,de nem kell,ha mindkét fél helyén kezeli mehet a történet :).Nem kell foglalkozni azzal ki mit szól hozzá,ha azok az emberek akiknek fontos a véleménye elfogadják a döntésed.
2017. aug. 19. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
88%
Ebben semmi különös nincs. Én 30 éves vagyok és már a 20-as éveim elején kapcsolatba kerültem az érett 40-es 50-es korosztállyal én nem bántam meg. Ma is rajongok értük. Egyszerűen azért mert van stílusuk, tudják a testüket használni. Nem csak a szexre gondolok hanem szeretek velük beszélgetni is.
2017. aug. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!