Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért "szörnyűség" ha 27-évese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért "szörnyűség" ha 27-évesen kedvelem a 40-körüli csinos nőket is?

Figyelt kérdés

Főként a fiatal csajok hüledeznek' ezen...,meg néhány munkatársam .

A haverok tudják rólam,hogy szeretem az érett igényes nőket is,ha járunk nyiltan fel is vállalom a partnerem.

Úgy vettem észre ez csak a fiatalabb nőket zavarja? -De miért?


Simán dumálni is szeretek ezzel a korosztállyal.



2017. aug. 19. 00:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
76%
25 vagyok, több 30-40 feletti nőm volt mint 20-as, nekem nem hüledeznek hanem egyetértenek, eleve nem vagyok kefehajú kiskancsó, férfi mellé nő illik, ezek a mai plázában futószalagon gyártott vmik nem nők.
2017. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kissé buta kérdést fogok feltenni: hogy működnek az ilyen jellegű kapcsolatok? Az OK, megismerkedtek, jól érzitek magatok együtt, de vannak közös programok, beszélgetések, közös érdeklődési kör, és tulajdonképpen mennyi érzelmet visztek bele?Hogyan záródnak le?


Nem azért kérdezem mert halvány fogalmam nincs az egészről, de úgy gondolom,hogy ezek terv nélküli ideig-óráig tartó kapcsolatok, amik a srácok részéről jól végződnek, hiszen addig tart vélhetőleg amíg élvezik ezt a helyzetet, Ők az irányítók, de a nő részéről nem biztos,hogy jól végződik, hiszen nehezen tudom elképzelni,hogy csak a kellemes részét élik meg, majd lezárják.Érzelmi kötődés alakulhat ki, amit egy ilyen viszony megszűnése után kudarcként, lelki válságként élhetnek meg.

2017. aug. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%
Én tetszenék? 25 vagyok és senkinek se kellettem eddig.
2017. aug. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!