Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a stílusról? (KÉPEK)

Figyelt kérdés

Szóval van egy bizonyos "stílus" ahogy szívessebben öltöznék, de nekem alapból nincs ilyen fenekem, mellem, barna szemem és bőröm mint nekik + kissé r*banc hatása van, de valahogy mégis szeretnék így kinézni. Szóval kiváncsi vagyok nektek mi erről a véleményetek, melyik jön be nektek jobban.

Szerintem ez csak fekete nőknek áll jól, de én nem vagyok az... :( Jobb lenne elegánsabban, átlagosabban öltözni?

Vagy tudnék így kinézni? Nem túl ízléstelen?


1. [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2013. ápr. 18. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Kb volt 3 olyan kép amin látszott az öltözék... Azok sem voltak ribancos hatásúak, csak a helyi szokásoknak megfelelően lehettek öltözve. A ribancos max az a tükörben magát fényképezgető, erősen tetovált szemöldökű csaj.

Az sem mindegy, hogy hova akarsz hasat szabadon hagyó felsőt felvenni. Suliba vagy dolgozni azért nem kéne. Itt mi felénk szerintem nem annyira elterjedt ez a fajta stílus. De Brazíliában én is felvenném.

2013. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nos hát nem is a ruhára értettem annyira hanem haj, smink ilyenek. Nem hiszem, hogy hasvillantós felsőt felvennék.

Amúgy azóta tetszik ez a stílus, mióta odavagyok Brazíliáért... :)

2013. ápr. 18. 20:31
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is így nézek ki, leginkább az utolsóhoz hasonlítok, (bár sokkal hoszabb hajam van, és világos bőröm) Nekem tetszik az általad r*bancosnak mondott stílus. :) Am ha az "alap" adott, vágj bele. A pasiknak is bejön. ;)
2013. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ezeknek a képekhez semmi köze Brazíliához. (0-90-es években Magyarországon kábé így nézett ki minden második lány..Még én is, leszámítva a csúnya körmöket.

Azt hogy a képen egy kreol bőrű, fekete hajú csaj van.. hát őt fotózták le. De akár lehet tejfehér bőrű, szőke hajú is..

2013. ápr. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mert mennyire fehér a bőröd?Amúgy szerintem klassz stílus,ilyen a legjobb barátnőmé is. :)
2013. ápr. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nekem is nagyon tetszik, csak hát nem tudom mit szólnának itt. De örülök, hogy pozitívak a visszajelzések. :)

Amúgy nem olyan világos a bőröm, sőt, átlagos magyarhoz képest barnább (na nem mint egy cigánynak), de azért mégsem annyira mint nekik.

2013. ápr. 18. 21:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Három képen látom úgy ahogy mi van rajta..Jó része átlagos ruha darabokból áll:) ÁTveheted nyugodtan
2013. ápr. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem ribancos vagy közönséges, szerintem jól néz ki akárkin. A második képen a lány nagyon szép amúgy :)
2013. ápr. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Hát... Ezt semmiképp sem nevezném stílusnak. Sem a smink, sem a ruhák nem egyediek. Nem hiszem, hogy kinéznének, ha így öltöznél, csak nézz körbe kicsit... Ezt a fajta "stílust" legtöbben azok képviselik, akiknek sem egyéniségük, sem bátorságuk nincs kitünni az átlagból.
2013. ápr. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom hol élek, de én nem sok mindenkit szoktam látni, aki így néz ki. :D Na mind1, kinek a pap, kinek a papné.
2013. ápr. 20. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!